Meghan Markle wraca do pracy?

Media od kilku tygodni spekulowały na temat powrotu Meghan do branży filmowej. Dzisiaj wiadomo już oficjalnie, że niedługo księżna pojawi się ponownie na ekranach.

Meghan Markle wraca do pracy w filmie. Foto Instagram @sussexroyal

Książe Harry i Meghan Markle odkąd tylko stali się małżeństwem wzbudzali niemałe kontrowersje. Media śledziły każdy ich ruch oraz pisały wiele niepochlebnych artykułów – szczególnie o Meghan. Odkąd małżeństwo zdecydowało się zrezygnować z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej, ich relacje z mediami wydają się jeszcze bardziej napięte. Portale spekulują w jaki sposób ostatecznie odbędzie się „megxit” i co stanie się źródłem utrzymania Harry’ego i jego żony.

Od kilku tygodni coraz intensywniej pojawiały się plotki na temat powrotu Meghan na ekrany, a wczoraj oficjalnie potwierdzono, że księżna pojawi się w najnowszej produkcji Disneya. Będzie to film dokumentalny „Elephant”, w którym Markle sprawdzi się, tym razem nie jako aktorka a narrator opowieści. Produkcja pojawi się na platformie streamingowej Disney+ już 3 kwietnia. Czy oznacza to, że Meghan Markle rzeczywiście planuje na stałe wrócić do pracy w filmie?

Wpis znaleziono dzięki:

- Meghan Markle

- Księżna Sussex

- Elephant