Miley Cyrus pokazała zdjęcia z sekretnego ślubu!

Miley Cyrus i jej partnerowi Liamowi Hemsworthowi wyprawiano już ślub mniej więcej tyle razy, co Justinowi Bieberowi i Hailey Baldwin. Tym razem jednak wokalistka oficjalnie rozwiała plotki, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia z sekretnej ceremonii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

10 years later …..

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 Miley Cyrus podzieliła się z fanami nowiną o ślubie na Instagramie oraz Facebooku, publikując fotografie, na których razem z mężem Liamem romantycznie obejmują się i całują. Suknia ślubna artystki była bardzo skromna (jak na jej kontrowersyjne możliwości) i w stylu retro. Jak donosi portal CNN w ceremonii uczestniczyła mama Miley – Tish Cyrus oraz jej tata (znany ze wspólnej roli z córką w serialu Hannah Montana) Billy Ray Cyrus. Uroczystość zaślubin miała miejsce 23 grudnia w jednej z posiadłości artystki.

Para po raz pierwszy spotkała się na planie filmu „The Last Song” w 2009 roku, po czym zaczęła się ze sobą spotykać, a w 2012 roku nawet zaręczyła! Ich relacja była bardzo burzliwa, bowiem kolejnego roku odwołali zaręczyny i pozostali w separacji przez trzy lata. Cyrus mówiła wówczas w wywiadzie dla Billboardu: „Musiałam się tak bardzo zmienić, czasami jest to zbyt trudne. Nagle mówisz drugiej osobie, że już jej nie poznajesz.” Później wokalistka pokazywała się publicznie z kobietami, wzbudzając kontrowersje w mediach.

Gwiazdy zostały zauważone ponownie razem w 2015 roku, podczas wywiadu w popularnym programie „The Ellen DeGeneres Show”. Miley potwierdziła, że ona i Hemsworth nie tylko znów są razem, ale i bardzo angażują się we wzajemną relację. Od tamtej pory mało mówili o swoim związku, ale Liam w ubiegłym roku nazwał artystkę na Instagramie swoim „małym aniołem”.

Teraz para rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące ich statusu, czego dowodem są zdjęcia poniżej. Gratulujemy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie. 

This is probably our one – millionth kiss ….

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Wpis znaleziono dzięki:

- Miley Cyrus

- Liam Hemsworth

- sekretny ślub