„Moje wielkie greckie wesele 3” przedpremierowo podczas „Kina na Obcasach”!

25 września podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się przedpremierowy pokaz komedii „Moje wielkie greckie wesele 3”. Bilety na wrześniowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Moje wielkie greckie wesele 3” przedpremierowo podczas „Kina na Obcasach”!

W kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo komedię „Moje wielkie greckie wesele 3”! 25 września podczas cyklu „Kino na Obcasach” uczestnicy ponowne spotkają się z rodziną Portokalosów i Millerów.
Nia Vardalos, która powróci w roli Touli jest autorką scenariusza i reżyserką komedii „Moje wielkie greckie wesele 3”. Ponadto zobaczycie na wielkim ekranie: Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę Martin, a także Eliasa Kacavasa. Poza wspaniałą obsadą w filmie nie zabraknie pięknych widoków, ponieważ akcja rozgrywa się w Varipatades na Korfu w Grecji.

Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało prezenty, a wśród nich: bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja, bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, voucher -20% do salonów Ania Kruk przy zakupach powyżej 200zł, voucher na zakup Creative ZenAir – bezprzewodowe słuchawki z ANC za 149zł zamiast 209zł, w sklepie morele.net, voucher na zakup Creative Muvo Go – odporny na wodę, przenośny głośnik Bluetooth w cenie 249 zł zamiast 309zł, vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), vouchery ze zniżką 50% na swoje produkty dostępne w sklepach Pako Lorente stacjonarnych i online, FuzeTea.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 25 września o godz. 19.00 w Multikinie: Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Włocławek, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Koszalin, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini.