Najlepiej zarabiające aktorki według „Forbes”

Amerykański biznesowy dwutygodnik "Forbes" co roku ogłasza listę najbogatszych ludzi na świecie. W tym roku przedstawił najlepiej zarabiające aktorki. Kto znalazł się na podium?

Najlepiej zarabiające aktorki według „Forbes”

Magazyn „Forbes” przedstawił ranking najbardziej opłacanych aktorek. Pierwsze miejsce zajęła Emma Stone, która zagrała w największym hicie ostatniego czasu ” La La Land”, za którego zgarnęła również Oscara. W przeciągu ostatniego roku, aktorka zarobiła 26 milionów $.

emmastone_official_.Instagram

Tuż za nią  plasuje się 49-letnia Jennifer Aniston, która zarobiła nie tylko grając w filmach, ale także reklamując znane na całym świecie marki tj. Emirates Airlines, Smartwater czy Aveeno. Jej zarobek to bagatela 25,5 milionów $.

jenniferanistoneonline.Instagram

Ostatnie miejsce na podium należy do Jennifer Lawrence, która uważana jest za jedną z najlepszych aktorek dzisiejszego pokolenia. To właśnie ona rok temu była najlepiej opłacaną aktorką z 46 milionami na koncie. Tym razem zarobiła prawie o połowę mniej, bo 24 miliony.

jenniferlawrencepx.Instagram

Pozostałe aktorki znajdujące się w rankingu zarobiły mniej niż 20 milionów. Znalazły się tam między innymi: Melissa McCarthy, Mila Kunis, Emma Watson, Charlize Theron, Cate Blanchet, Julia Roberts czy Amy Adams.