Nie uwierzycie, dla jakiego zawodu Maciej Zakościelny porzucił aktorstwo!

Maciej Zakościelny znany jest głównie z ról w serialu „Kryminalni” czy komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”. Jednak od kilku lat coraz rzadziej widujemy go na ekranie. Co jest tego przyczyną?

Maciej Zakościelny. Obcasy.pl

Okazuje się, że aktor w 2014 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych! I to nie dla próby podbicia amerykańskiego rynku filmowego.

Maciej Zakościelny wyjechał do Ameryki na zaproszenie przyjaciółki, która jest menadżerką jednej z restauracji w Los Angeles. Aktor zatrudnił się w jej lokalu jako… kelner!

Jak wyznaje: „Zatrudniłem się w knajpie w Los Angeles, w której moja przyjaciółka pracowała jako menedżerka. Byłem podobno najlepiej ubranym kelnerem – w spodnie i koszulę Dolce&Gabbana. Zdarzało się, że kobiety wraz z napiwkami wsuwały mi numery telefonów. To była niezła rola do odegrania. Przyjaciółka zaproponowała, żebym został na zawsze. Ale osiem miesięcy w Los Angeles kosztuje. Wydawałem więcej, niż zarabiałem. Przepuściłem wszystkie oszczędności.”

Na szczęście dla fanów Maćka Zakościelnego, będzie można zobaczyć go jesienią w TVN-owskim serialu „Diagnoza”, gdzie wcieli się Doktora Michała Wolskiego.