„Nigdy się nie dowiesz” S.R. Masters

Zabiję troje nieznajomych. A wy będziecie wiedzieli, że to ja. Tym sposobem wszyscy będziemy połączeni. Na zawsze. Trzymający w napięciu thriller psychologiczny, idealny dla fanów Ruth Ware i Alex Marwood.

„Nigdy się nie dowiesz” S.R. Masters

Kiedy Will mówi o tym, że zostanie seryjnym zabójcą, przyjaciele traktują to jako żart. Ale Adeline nie może się oprze wrażeniu, że za tymi słowami kryje się coś złowieszczego. Piętnaście lat później Adeline wraca do Blythe na spotkanie dawnej paczki – tyle że Will się na nim nie zjawia. Wspominając dawne czasy, rozmawiają także o zabójczych planach Willa. Nie jest im jednak do śmiechu, kiedy odkrywają, że dwa niedawne zgony pasują do tego opisu. Gdy grupa dawnych przyjaciół próbuje odnaleźć Willa, dociera do nich, że ten gra z nimi w niebezpieczną grę nawiązującą do jednej z zabaw z wakacji sprzed lat. Tyle że tym razem stawką jest ich życie…

S.R. Masters pochodzi z West Midlands i interesuje się filozofią oraz kulturą pop. Regularnie publikuje opowiadania na brytyjskiej platformie The Fiction Desk, jest laureatem nagrody Writer’s Award za opowiadanie zatytułowane Just Kids. Jego opowiadanie Desert Walk weszło w skład kolekcji „Press Start to Play”, wydanej w 2016 r. przez Penguin Random House USA; jego publikacje ukazują się także w kilku magazynach. Mieszka w Oxfordzie z żoną i synem. S. R. Masters dorastał w okolicach Birmingham i lata szkolne spędził na czytaniu, grze w zespołach i włóczeniu się z przyjaciółmi po polach. Ukończywszy studia na wydziale filozofii w Cambridge, jako specjalizację obrał zdrowie publiczne i zachowanie zdrowotne i tego właśnie dotyczy jego praca. Obecnie mieszka w Oxfordzie z żoną i synem. To jego pierwsza powieść.