Nowy talk-show Marcina Prokopa

Takiego Marcina Prokopa jeszcze nie widzieliście. Poprowadzi cykl 20 zaskakujących rozmów na YouTube.

Nowy talk-show Marcina Prokopa

Zaglądamy za kulisy jego nowego autorskiego programu „Z tymi co się znają”. Już niedługo poznamy wszystkich rozmówców.

Nagrania do nowego, autorskiego programu Marcina Prokopa właśnie się kończą. Jaki będzie talk-show „Z tymi co się znają”?

– W rzeczywistości medialnej, gdzie wszyscy chcą robić show, ja nastawiłem się bardziej na talk. Na słuchanie ludzi, którzy mają nam do powiedzenia znacznie więcej niż to, gdzie ostatnio byli na wakacjach, z kim sypiają i co mają w szafie. Wierzę, że wśród internautów jest coraz większe zapotrzebowanie na trochę inne treści, niż filmiki o rozpakowywaniu paczek, malowaniu rzęs i przebieraniu psa za pająka. Nie interesują mnie też celebryckie plotki i tanie sensacje – mówi Marcin Prokop.

Nazwisk wszystkich gości Marcina Prokopa jeszcze nie znamy, ale dowiedzieliśmy się, że w programie wezmą udział zarówno znane osobowości, twórcy i podróżnicy, jak również ufolog, wirtuoz skrzypiec, rzemieślnik noży, artysta tatuator czy mistrz krawiecki.

Nowy talk-show Marcina Prokopa

Łączy ich to, że znają się na tym, co robią, są ekspertami w swoich dziedzinach, stąd nazwa całego cyklu. To inspirujący ludzie z konkretnymi osiągnięciami. Rozmawiamy o ich pasjach, jak doszli do tego, gdzie są, jaka jest ich recepta na sukces, satysfakcję, spełnienie w życiu. Bez bicia piany o niczym. Oczywiście w tych rozmowach nie brakuje również humoru, ale nie jest on głównym zamierzeniem programu – podkreśla Marcin Prokop.

Na program „Z tymi co się znają” złoży się w sumie 20 rozmów, nagrywanych w klimatycznych wnętrzach Browaru Namysłów. Każdy z odcinków będzie trwał około 15 minut. Wszystkie rozmowy zobaczymy na kanale Browar Namysłów TV. Dodajmy, że Marcin Prokop po raz pierwszy poprowadzi talk-show na kanale YouTube.

Dla mnie najważniejsze jest to, że internet daje swobodę, przestrzeń, czas i wolność. Miejsce na zbudowanie niespiesznej, intymnej rozmowy, wymiany myśli i doświadczeń, a nie pseudobłyskotliwego pingponga, gdzie gość nie może dojść do głosu, bo ważniejszy jest prowadzący – dodaje Marcin Prokop.

Już w najbliższych dniach poznamy listę zaproszonych gości. Marcin Prokop zapowiada, że jego wybory mogą nas zaskoczyć. Talk-show „Z tymi co się znają” wystartuje pod koniec września.