Odpowiedź na pytanie i wygraj jeden z 3 zestawów żeli!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z 3 zestawów żeli pod prysznic!

Odpowiedź na pytanie i wygraj jeden z 3 zestawów żeli!
Odpowiedź na pytanie i wygraj jeden z 3 zestawów żeli!

Kochani,

Wiemy jak ciężko w natłoku obowiązków znaleźć chwilę dla siebie. Dlatego mamy dla Was kolejny konkurs. Do wygrania trzy zestawy żeli pod prysznic. Jedyne co musicie zrobić to napisać nam jaki jest Wasz ulubiony zapach kosmetyków do kąpieli i dlaczego akurat ten.
Być może jest to aromat szarlotki, który kojarzy się z ciastem babci. A może woń orientalnej róży, która przynosi Wam na myśl romantyczny wyjazd z ukochanym? Możliwości jest wiele!

Do wygrania super nagrody!

Zestaw 3 żeli pod prysznic SEYO Pleasures o wyjątkowych zapachach: orientalnej róży, miodu z imbirem oraz piżma i drzewa sandałowego.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (20.01.2016) i kończymy (26.01.2016). Wyniki ogłosimy 27 stycznia o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Rozwiązanie konkursu!

Zestawy wędrują do…

  1. Mimi87

,,Szampańska truskawka to zapach kuszący,wszystkie życzenia wręcz spełniający.Pięknie pobudza zapachu zmysły,do głowy wpadają szalone pomysły..Zapach szampańskiej truskawki lubię bardziej niż mandarynki i uśmiech osiedlowej kwiaciarki.Truskawka intryguje,zawsze jej wonią się rozkoszuje,ona przypomina lato,kiedy wołałam,,pohuśtaj tato,,Zapach przypomni mi młodości chwile,które uleciały jak motyle,lecz dzięki niemu tutaj powróciły i moje marzenia piękne spełniły.Dzisiaj znam jej kosmetyczne właściwości i zabieram je na swoje włości.Truskawka zapach najciekawszy gwarantuje,prysznic najwspanialszy kojąca nuta owocowa-tylko truskawkowa!Niebiański smak truskawki,który jest dla mnie największym skarbem lata.Najlepsza propozycja dla zmysłowych kobiet!Idealna dla smakoszy.Owocowym szykiem rozbraja,wspaniale orzeźwia,energetyzuje i pozytywnie nastraja!Ekscytująco powala i sprawia,że głodna się robię. Sycę się jego zapachem i polecam każdej osobie!”

2.  Marzena

,,Mój ulubiony zapach żelu pod prysznic to kokos ,uwielbiam ten smak i ten zapach.Doskonale pielęgnuje skórę, orzeźwia, dodaje energii , Wspaniale nawilża , łagodny żel otula me ciało naturalnym dotykiem , to marzenie i raj dla skory, żelu pod prysznic kokos zastosuje,
magię poczuje! Bo jedna kropelka żelu mnie odmieni
w zachwyt przemieni! symbolizuje delikatność i nieśmiałość, przynosi mi uczucie oczyszczenia a zarazem elegancji. Ta woń otacza wszystkie moje zmysły, i tak marzę by czary te nigdy nie prysły .Pieści moje ciało, duszę relaksują, pięknie pachną i buzie raduje,to balsam dla ciała i duszy.”

3. Nikkola102

,,Zapach róż jest dla mnie ulubionym zapach kosmetyków do kąpieli, ponieważ otula pięknym aromatem i ukaja świeżością. Kojarzy mi się z bukietami róż jakie dostawałam od ukochanego. Każdy wspólny romantyczny wieczór to właśnie nastrój zbudowany dzięki olejkom eterycznym i świecom zapachowym i najczęściej jest to zapach róż. Życie usłane różami, kojarzy mi się z bezgranicznym szczęściem, bez żadnych trudności, stąd zapach róż jest moim ulubionym.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs żele Seyo– wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.