Paulina Smaszcz ma nowego partnera!

Dziennikarka w ostatnim czasie nie znika z mediów. Nie tak dawno ujawniła, że zmaga się z poważną chorobą i jest w trakcie leczenia. Teraz podzieliła się informacją, że w tym trudnym czasie wspiera ją nowy partner.

paulina smaszcz
Paulina Smaszcz ma nowego partnera! Foto Instagram @paulina.smaszcz

O tym, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem, dowiedzieliśmy się właśnie od niej. Wyjawiła, że para wspólnie świętuje urodziny aktorki w Izraelu. Jednak Paulina Smaszcz, była żona Kurzajewskiego, nie zamierza pozostawać w cieniu eksmęża i jego nowej partnerki. Sama zawojowała ostatnio tabloidowy świat, głośno wyrażając swoje zdanie na temat „Kurzopków”. Jak się jednak okazało, sama też znalazła nową miłość u boku tajemniczego partnera.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem. Swój związek ogłosili w telewizji

Choroba Pauliny Smaszcz

Smaszcz wyznała niedawno, że poważnie choruje. Informację tę przekazała w związku z zakończeniem współpracy z firmą JLL Polska. W mediach szybko pojawiły się doniesienia, że powodem rzekomego zwolnienia Smaszcz miały być ostatnie skandale z jej udziałem. Sama dziennikarka twierdzi jednak, że z byłym pracodawcą rozstała się jeszcze przed ujawnieniem związku byłego męża.

– Z moim pracodawcą rozstałam się z początkiem września ze względu na moje zdrowie. Zakończyłam projekty zakontraktowane na sześć miesięcy z ogromnym sukcesem i niestety zdrowie nie pozwoliło mi na tak intensywną pracę. (…) W moim stanie praca po 10-12 godzin dziennie nie jest możliwa – powiedziała serwisowi Plotek.

Dziennikarka wyjawiła, że jest w trakcie intensywnego leczenia onkologicznego i neurologicznego. Nie omieszkała też dodać, że były mąż zostawił ją w chorobie.

Nowy partner Pauliny Smaszcz

Na szczęście wydaje się, że obecnie Smaszcz znalazła sobie nowe wsparcie. W odpowiedzi na komentarz jednej z obserwatorek na Instagramie dziennikarka przyznała, że ma już nowego partnera.

Ja mam cudowne przyjaciółki, które o mnie dbają. Synów, którzy kochają i partnera, który rozumie i wspiera – wyjawiła.