Pierwsza autorska płyta Ewy Chodakowskiej

"Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską" to idealne uzupełnienie książki pod tym samym tytułem. Znajdziecie na niej 55 minut muzyki dedykowanej do treningu najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej.

zmien swoje zycie z chodakowska

Dodatkowo Ewa Chodakowska przygotowała autorski plan treningu (Total Fitness Trening), który znajdziecie w książeczce dołączonej do płyty w formie plakatu ze zdjęciami. Dzięki niemu każdy będzie mógł osiągnąć wymarzone rezultaty, spalić maksymalną ilość kalorii, wymodelować ciało czy pozbyć się cellulitu. Płyta to prosty sposób żeby powalczyć o sportową sylwetkę w rytmie muzycznych hitów.

Pierwsza autorska płyta Ewy Chodakowskiej „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską” to idealne uzupełnienie książki pod tym samym tytułem. Znajdziecie na niej 55 minut muzyki dedykowanej do treningu najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej. Dodatkowo Ewa Chodakowska przygotowała autorski plan treningu (Total Fitness Trening), który znajdziecie w książeczce dołączonej do płyty w formie plakatu ze zdjęciami. Dzięki niemu każdy będzie mógł osiągnąć wymarzone rezultaty, spalić maksymalną ilość kalorii, wymodelować ciało czy pozbyć się cellulitu.

Płyta to prosty sposób żeby powalczyć o sportową sylwetkę w rytmie muzycznych hitów.”Podejdź do całego procesu przemiany ze spokojem, stres jest trudnym przeciwnikiem na drodze do efektów – zacznij się cieszyć aktywnością. Systematyczny trening zaowocuje spektakularnym efektem wtedy, kiedy będzie wykonywany z przyjemnością, a nie z przymusu.

Ćwicz minimum 3-4 razy w tygodniu. Systematyczność jest niezbędna na drodze do efektów!!! Znajdź czas i poświęć go tylko sobie!!! Musisz zapracować na własne szczęście po to, żeby móc tym szczęściem dzielić się z innymi:) Cierpliwie zmierzaj do celu i nie zniechęcaj się.” – Ewa Chodakowska