Polski żywy Ken – Michał Przybyłowicz w ekskluzywnym wywiadzie tylko u nas!

Mamy już polską lalkę Barbie - Anellę, ale czy słyszałaś już o polskim żywym Kenie? Zobacz, jak wygląda, czym się zajmuje i jak wygląda jego życie miłosne!

fot. Instagtram @michalprzybylowicz_ken

Prowadzi programy ezoteryczne, jest modelem i wróżbitą telewizyjnym, a niedawno postanowił zasłynąć jako pierwszy polski Ken. – Musi mnie być więcej w mediach i zrobię dużo, żeby zostać celebrytą. Spływa po mnie hejt. W końcu to media mnie wykreowały jako Kena! Nie muszę z nikim toczyć bitwy o liczbę operacji plastycznych, jak zechcę, to zrobię ich dziesiątki. – twierdzi pewny siebie Michał.

fot. Instagtram @michalprzybylowicz_ken

W wywiadzie wzięła udział także blogerka Kasia Szymańska z „Wiśnione”, która na pytanie o to, czy podoba jej się Michał i czy chciałaby, aby na ulicach było więcej takich mężczyzn, wpadła w zakłopotanie, które nie wynikało chyba z zauroczenia chłopakiem… – No, przynajmniej jest jakiś. – mówi zmieszana Kasia.

fot. Instagtram @michalprzybylowicz_ken

Jaki jest polski Ken? Ile operacji plastycznych ma na koncie? Co spowodowało, że zdecydował się na taką zmianę wyglądu? Obejrzyj wywiad i przekonaj się sama!

 

Anna Dzielińska