Popek ponownie zostanie ojcem?

Kontrowersyjny raper kojarzony jest głównie ze skandalami, modyfikacjami ciała i imprezowaniem. Czy dzieci mają wpływ na jego podejście do życia?

foto. facebook.com/brand.skokow

Paweł Mikołajuw, znany pod pseudonimem „Popek”, to postać, o której w polskim show-biznesie jest głośno od lat. Pokryty tatuażami, wulgarny mężczyzna nie przebiera w środkach, aby na każdym kroku podkreślać swój agresywny charakter. Skaryfikacje, zabarwione na czarno białka oczu to tylko niektóre z jego szalonych pomysłów.

Mikołajuw ma już ośmioletnią córeczkę. Niedawno przyznał, że wraz ze swoją wieloletnią partnerką spodziewają się drugiego dziecka. Zdradził nawet, że tym razem będzie to chłopiec.

foto. instagram.com/popek_oficjalnie

Ostry wizerunek rapera nie przeszkadza mu w ojcostwie, a rodzina i przyjaciele twierdzą, że córeczka jest jego oczkiem w głowie. To dzięki niej zerwał z dawnymi szaleństwami, a kolejne dziecko być może jeszcze bardziej umocni go w przekonaniu do nowego stylu życia. – Będę miał syna. Już układam grafik pod małegoSyn urodzi nam się na przełomie lipca i sierpnia. Imię? Jeszcze nie wiem. Może Paweł junior? – wyznał w wywiadzie.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Popek

- Taniec z gwiazdami

- Paweł Mikołajuw