Rafał Maserak zdradził płeć dziecka!

Tancerz przeważnie unikania opowiadania o życiu prywatnym, jednak tym razem postanowił zrobić wyjątek i podzielić się z fanami swoją radością.

Rafał Maserak zdradził płeć dziecka. Foto Instagram @rmaserak

 

Rafał Maserak i Małgorzata Lis są parą już od kilku lat i mimo, że co jakiś czas pojawiają się w przestrzeni medialnej plotki na ich temat, to starają się nie upubliczniać swojego związku. Kilka miesięcy temu postanowili jednak podzielić się z fanami radosną nowiną, która już od jakiegoś czasu była przedmiotem medialnych domysłów. W listopadzie Rafał Maserak opublikował na Instagramie zdjęcie z dziecięcymi bucikami i poinformował, że niedługo zostanie ojcem. Od tego czasu obserwatorzy bezskutecznie próbowali odgadnąć jego płeć, aż w końcu wczoraj przyszły tata potwierdził, że wraz z partnerką spodziewają się syna. Informację po raz kolejny przekazał za pomocą uroczego zdjęcia na portalu społecznościowym, pod którym pisze tak:

„Jestem wdzięczny za rok 2019!❤️. 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz SYNEK ❤️🙏👶✊ czekamy na Ciebie ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy a my szykujemy Ci tu gniazdko!❤️🙏”

Wpis znaleziono dzięki:

- Rafał Maserak

- Małgorzata Lis

- Dziecko