Regulamin konkursu: Pielęgnujesz swoją cerę?

Regulamin konkursu.

konkurs-janda-kremy 2

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 3 sierpnia 2016 i będzie trwał do północy 10 sierpnia 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 sierpnia 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
4. Wśród nadesłanych zdjęć jury redakcyjne nagrodzi trzy najciekawsze odpowiedzi.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzców, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu i zastosowały się do regulaminu konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie konkursu w dolnej części. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać e-maila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni z dopiskiem „Krem JANDA”. Niepodpisane wiadomości mogą nie być brane pod uwagę.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

11. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanego materiału (tekstu, zdjęcia lub filmu) w publikacjach na portalu Obcasy.pl / Facebooku Obcasy.pl / Instagramie Obcasy.pl / Youtubie Obcasy.pl / Twitterze Obcasy.pl .

 

Do wygrania:

3 x krem JANDA nowa skóra, program dermoestetyczny

Jest to specjalny krem SPF 20 do redukcji zmarszczek i oznak starzenia ultraochrona po bioeksfoliacji JANDA. Ma działanie przeciwstarzeniowe i zawiera Peptys T5.

Aby wygrać:

  • Wstaw w komentarzu poniżej zdjęcie przedstawiające Twój sposób pielęgnacji cery!
  • Polub Facebooka Obcasy.pl

3 najciekawsze – według redakcyjnego jury – zdjęcia zostaną nagrodzone!

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 03.08.2016 i kończymy 10.08.2016r. o północy.

Wyniki ogłosimy 11 sierpnia o godzinie 12.00.