Remove your make-up – nowy płyn micelarny Pink

Kultowy płyn micelarny PINK do skóry wrażliwej 3w1 od Garnier Skin Naturals obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny! Płyn micelarny nr 1. w Polsce już teraz dostępny jest w limitowanej, tęczowej odsłonie!

Remove your make-up - nowy płyn micelarny Pink
Remove your make-up – nowy płyn micelarny Pink

Marka Garnier wyraża swoje wsparcie dla społeczności LGBTQIA+ poprzez nawiązanie współpracy z organizacją Heritage of Pride oraz przyłączenie się do obchodów Pride Month – Miesiąca Dumy, obchodzonego w czerwcu na całym świecie.
Konsumenci już dawno pokochali kultowy różowy płyn micelarny od marki Garnier. Produkt ten od lat pozwala wszystkim na wyrażanie siebie. Dzięki niemu możemy bez granic eksperymentować z makijażem, który jest wyrazem artystycznym i pozwala każdemu odzwierciedlać swoją osobowość.
Teraz Garnier idzie krok dalej – marka zdecydowała się w jeszcze większym stopniu wesprzeć społeczność LGBTQIA+. Dokonała tego poprzez nawiązanie współpracy z pozarządową organizacją Heritage of Pride, która znana jest również jako NYC Pride. To niezależny podmiot, który każdego roku organizuje oficjalne pride’owe wydarzenia LGBTQIA+ w Nowym Jorku, aby upamiętnić zamieszki w Stonewall w 1969 roku. Był to początek współczesnego ruchu na rzecz praw członków społeczności LGBT+. Misja organizacji to działanie na rzecz przyszłości bez dyskryminacji, w której wszyscy ludzie mają równe prawa.
Działania Heritage of Pride są o tyle spójne z wartościami Garnier, o ile różnorodność jest dla marki bardzo ważna. Świadczy o tym chociażby claim marki – BEAUTY FOR ALL OF US! Limitowana edycja płynu micelarnego to tylko początek wsparcia udzielonego społeczności LGBTQIA+. W parze ze znanym i lubianym micelem w wersji Pride idzie także edukacja oraz umożliwienie, by ludzie chcący podzielić się swoimi historiami na szeroką skalę, mogli to uczynić.

Nowa formuła płynu micelarnego

Ta sama uwielbiana formuła płynu micelarnego, w nowej, tęczowej odsłonie to delikatny płyn do demakijażu i mycia twarzy, który nie tylko usuwa makijaż, ale także oczyszcza i koi. Produkt usuwa do 100% makijażu, a technologia miceli pomaga wychwytywać zanieczyszczenia, makijaż, brud i zanieczyszczenia. Płyn skutecznie oczyszcza skórę bez konieczności jej pocierania. Formuła wzbogacona o glicerynę botaniczną pomaga odżywić skórę, pozostawiając ją ukojoną i nawilżoną.
Hipoalergiczna formuła produktu jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Płyn nie podrażnia 1 i nie wysusza skóry. Nie powoduje również uczucia ściągnięcia.

  • 1 Hipoalergiczna formuła minimalizująca ryzyko podrażnień
  • Cena płynu micelarnego PRIDE: 22,99 zł
  • Płyn micelarny w wersji Pride to symbol zaangażowania się Garnier w obchody tegorocznego Pride Month. Marka planuje też kolejne, realizowane w pozostałej części roku działania, które mają wspierać społeczność LGBTQIA+. Wszystko po to, aby zbliżyć się do wizji równego pozbawionego dyskryminacji świata.
  • Płyn micelarny w wersji Pride od Garnier jest dostępny w sprzedaży od 1 czerwca do wyczerpania zapasów na Allegro, Cocolita, ezebra, ladymakeup oraz hebe.pl ecommerce).