Rodzina Deppa nienawidzi jego drugiej żony?

Johny Depp (52 l.) i Amber Heard (30 l.) są małżeństwem od lutego 2015 r.. Poznali się na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem", w którym Depp grał główną rolę. Aktor dla młodej aktorki zostawił pierwszą żonę - Vanessę Paradis (44 l.).

Amber Heard, Johnny Depp. Fot. GA
Amber Heard, Johnny Depp. Fot. GA

Od wczoraj zachodnie media plotkarskie żyją informacją o rozwodzie hollywoodzkiego gwiazdora. Podobno Amber złożyła już pozew do sądu… Jaka jest przyczyna? Spekuluje się, że para od początku była źle dobrana, a duża różnica wieku tylko potęgowała ten efekt.

Za początkującą aktorką nie przepada również najbliższa rodzina aktora – była żona, jego nastoletnie dzieci oraz matka, która niedawno zmarła.

Mama Deppa – Betty Sue nazwała Amber „okropnym człowiekiem”, po jednej z wielu kłótni między kobietami. Rodzina aktora uważała bowiem, że Amber wykorzystuje go do zrobienia kariery i zdobycia sławy.

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że druga żona Deppa podobno złożyła pozew o rozwód dwa dni po śmierci teściowej…

Nie można oprzeć się wrażeniu, że rodzina aktora ma nieco racji. Po rozwodzie, Amber Heard prawdopodobnie dostanie część majątku męża, który jest szacowany na 400 milionów dolarów!

Mamy nadzieję, że to nie pieniądze były głównym katalizatorem tej miłości i że Johny się jednak nie pomylił co do Amber. Tworzą piękną parę, a sam aktor zawsze wyglądał u boku młodej małżonki na bardzo szczęśliwego.