Ryszard Kalisz: Kiedyś brylowałem na salonach, a teraz…

Ewa Kasprzyk w zestawieniu z Ryszardem Kaliszem to dość niesamowite połączenie. Co ma wspólnego aktorka z politykiem? Otóż całkiem sporo.

Foto ewa.kasprzyk/tomjurcom.Instagram

Przede wszystkim łączą ich poglądy na temat obecnej sytuacji w kraju. Prawa kobiet są coraz częściej naruszane do tego stopnia, że wywołują przemarsze po przeróżnych miastach w Polsce. Wiele gwiazd zabrało głos w tej sprawie. W słowach też nie przebierali goście najnowszego odcinka „Ciastko z dziurką”, którzy definitywnie stwierdzili, że nasz kraj w tej kwestii się cofa, zamiast iść do przodu.

Bliżej czy dalej?

Oboje są w związkach małżeńskich. Na co dzień nie mieszkam z mężem – zdradza Ewa Kasprzyk i podkreśla, że właśnie temu zawdzięcza 30-letni staż. Z kolei w domu polityka jest dość konserwatywnie, ale wszelkie inwestycje są konsultowane ze sobą nawzajem. Sam poseł Kalisz przyznaje się do chwili słabości, kiedy kładzie głowę na piersi żony. Wielu mężczyzn przyzna, że taka chwila refleksji przyda się podczas każdego dnia, prawda?

Shakira też nie pochwala obecnej sytuacji

Tematy, które poruszali prowadzący Monika Rebelak i Tomasz Brzeziński bez wątpienia wywołują kontrowersje w różnych kręgach. Shakira, czyli ulubienica Ewy Kasprzyk, którą przyprowadziła na nagranie w pewnym momencie nie wytrzymała i musiała zabrać głos. To nieco utrudniło całą konwersację, ale nie ma się co dziwić – prawa kobiet także jej dotyczą.