Siostry Kardashian ofiarami przestępstwa!

Dwa ataki na siostry Kardashian w tę samą noc! Ktoś zniszczył fasadę sklepu Kourtney, Khloe i Kim chwilę po tym jak Kendall Jenner stała się ofiarą złodzieja!

profil
Siostry Kardashian ofiarami przestępstwa, Instagram@kendalljenner.

Środowa noc na długo pozostanie w pamięci sióstr Kardashian! To właśnie tej nocy zostały zaatakowane i to podwójnie!

Kendall Jenner została okradziona we własnym domu! Celebrytce skradziono biżuterię wartą 200 tysięcy dolarów. Najprawdopodobniej zrobił to ktoś ze znajomych modelki. Prawdę mówiąc, Kendall Jenner niestety nie była zbyt ostrożna…

„Kendall zorganizowała w domu imprezę ze znajomymi. W pewnym momencie usłyszała alarm, który ostrzegał, że ktoś otworzył drzwi. Nic takiego jednak nie stwierdziła. Powiedziano nam, że Kendall wyszła około północy, zostawiając znajomych w posiadłości. Gdy wróciła krótko po pierwszej zauważyła, że pudełko od biżuterii jest otwarte. To wtedy zadzwoniła na policję” – pisze serwis TMZ.

Policja stwierdziła, że w domu nie ma śladu po włamaniu, a złodziej musiał wiedzieć, gdzie Kendall trzymała swoją biżuterię. Kendall to jednak niejedyny członek sławnej rodziny, który środową noc może zaliczyć do mało udanych.

Tej samej nocy wandale wzięli na celownik sklep jej sióstr! Fasada butiku Dash, który należy do Kim, Kourtney i Khloe Kardashian, została zamalowana czerwonym spray’em! Graffiti zajęło cały przód sklepu.

Na szczęście front butiku Dash jest w całości szklany. Pracownicy sklepu odzieżowego sióstr Kardashian musieli się nieźle namęczyć, ale w końcu udało im się zmyć ślady działalności wandali jeszcze przed otwarciem.

Nie wiadomo, kto zadał sobie trud zniszczenia ich mienia.

Oj, w tej rodzince nigdy nie jest nudno…

kendall
Siostry Kardashian ofiarami przestępstwa, Instagram@kendalljenner.
kim
Siostry Kardashian ofiarami przestępstwa, Instagram@kimkardashian.
kimik
Siostry Kardashian ofiarami przestępstwa, Instagram@kimkardashian.