Szaleńcza miłość 43-letniej Sarah Paulson i 75-letniej Holland Tylor wzrusza na rozdaniu Oscarów

Doroczna gala rozdania Oscarów to ogromne wydarzenie, skupiające na sobie uwagę niemal całego świata. Często dochodzi na niej do wielu kontrowersji, ale zdarzają się także poruszające sceny. Tak było tym razem.

fot. Twitter @kathpaulson

Miłość nie zna wieku – para aktorek udowodniła to na gali rozdania nagród filmowych. Sarah Paulson i o 31 lat starsza Holland Tylor nie próbowały nawet ukryć łączącego ich uczucia. Pozowały w miłosnym uścisku na czerwonym dywanie i emanowały radością, czym bardzo wzruszyły widzów.

Aktorki spotykają się od ponad dwóch lat i są obiektem wielu negatywnych komentarzy – zarówno ze względu na homoseksualizm, jak i ogromną różnicę wieku. Mimo krytyki, kobiety udowadniają, że tworzą trwały, szczęśliwy związek.

fot. Twitter @kathpaulson

W wywiadzie dla „Town&Country Magazine” Sarah przyznała, że przeszkadza jej krytyka i komentarze na temat jej życia seksualnego. – Nie chcę być definiowana przez to, z kim śpię w łóżku – stwierdziła aktorka. Wydaje się, że w XXI wieku różnorodność w seksualności i związkach nie powinna stanowić problemu, a jednak nadal osoby LGBT borykają się z nietolerancją. Gratulujemy paniom wytrwałości w miłości i życzymy długiego, wspólnego życia!