Tajemnice przodków gwiazd „Rodzinne sekrety gwiazd”

Zapraszamy na podróż w czasie. Naszymi przewodnikami będą znane osoby, z którymi wspólnie wyruszymy w drogę, by poznać sekrety ich przodków. Czyje rodzinne tajemnice zaskoczą nas najbardziej? Swoje korzenie wraz z nami odkryją Cindy Crawford, Christina Applegate, Jim Parsons, Zooey Deschanel, Kelly Clarkson, Chelsea Handler, Chris O`Donnell i Trisha Yearwood. Pojawią się chwile wzruszeń, radości i zachwytu, ale będą także gorzkie łzy. Premiera programu „Rodzinne sekrety gwiazd” w sobotę, 1 marca, o godz. 20.00 na TLC.

Niektórzy mówią, że z rodziną najlepiej wygląda się na zdjęciu. Dla innych to właśnie krewni są powiernikami wszelkich tajemnic. Mało kto zna jednak przeszłość swego rodu. Razem ze światowej sławy gwiazdami wyruszymy na poszukiwania ich przodków. W kolejnych odcinkach poznamy drzewa genealogiczne sławnych ludzi i nawet im nieznane sekrety rodzinne. Czy dla wszystkich ta podróż będzie łatwym i przyjemnym doświadczeniem?

Cindy Crawford – gwiazda pierwszego odcinka serii odkryje między innymi pokrewieństwo ze znanym pisarzem, Ernestem Hemingwayem. Jednak to nie ten fakt będzie największym hitem w historii jej rodu. Co ujawni piękność? Jedno jest pewne – to czego się dowiedziała, okazało się większym zaskoczeniem, niż mogła się spodziewać.W kolejnym odcinku zobaczymy Christinę Applegate, znaną polskiej publiczności między innymi z serialu „Świat według Bundych”. Dla aktorki podróż w przeszłość będzie chwilami trudnym przeżyciem. Do momentu jej rozpoczęcia wyobrażenie Christiny o niektórych przodkach i ich wzajemnych relacjach było całkiem inne, musiała je zderzyć z rzeczywistością. Co ma wspólnego Kelly Clarkson i Abraham Lincoln oraz czyja rodzina była aktywnie zaangażowana w walkę o zniesienie niewolnictwa? Czym podzielą się z nami kolejne gwiazdy? Jakie rodzinne tajemnice znanych osób ujrzą światło dzienne? Widzowie przekonają się oglądając „Rodzinne sekrety gwiazd”. Premiera w sobotę,
1 marca, o godz. 20.00 na TLC.