Tak wygląda Anna Lewandowska po porodzie!

Niedawno na świat przyszła mała Klara. Od tego czasu nie minęło wiele czasu, jednak Ania już może pochwalić się piękną sylwetką!

Facebook Anna Lewandowska
Facebook Anna Lewandowska

Szybki powrót do takiej formy żona piłkarza może zawdzięczać dzięki dbaniu o siebie podczas ciąży. Nawet wtedy nie rezygnowała z aktywności fizycznej oraz zdrowej diety.

Anna pochwaliła się na Instagramie pierwszymi efektami treningów po urodzeniu Klary. Trenerka wygląda kwitnąco! Jakby nigdy nie była w ciąży!

Póki co Anna stosuje się do zaleceń lekarza i nie forsuje ciała ciężkimi ćwiczeniami. Jak mówi Lewandowska wskazane jest odczekać 6. tygodni przed rozpoczęciem pełnych treningów. Takimi słowami motywuje wszystkie mamy, również te przyszłe, do dbania o siebie:

Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy – wbrew pozorom nie jest łatwo! Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz – nic na siłę!

Instagram annalewanowskahpba
Instagram annalewanowskahpba