Trzy powody, dzięki którym przekonasz się, że warto pojechać zimą nad morze

Choć spacery wzdłuż nadmorskiego wybrzeża i kąpiele słoneczne na piaszczystych plażach kojarzą nam się z wakacyjnymi atrakcjami, nad morze warto wybrać się także w sezonie zimowym.

Trzy powody, dzięki którym przekonasz się, że warto pojechać zimą nad morze

Doskonałym przykładem całorocznych atrakcji jest Holiday Park & Resort – unikalna sieć tworzona przez domki i apartamenty nad morzem, która powstała z myślą o rodzinnym wypoczynku!

Nad morze z dziećmi? Także zimą!

Warto mieć na uwadze fakt, że jeśli nasze pociechy maja już na swoim koncie letnie wyjazdy nad morze, ten, który zaplanujemy w sezonie zimowym będzie wiązał się z zupełnie innymi doznaniami. Nawet jeśli wiele sezonowych atrakcji zniknie z nadmorskich map turystycznych, a słońce nie będzie towarzyszyć nam tak często, jak podczas wakacji, dzięki rodzinnym ośrodkom, takim jak Holiday Park & Resort , nadmorski wypoczynek w gronie najbliższych zyska zupełnie nowe oblicze. Zastanawiacie się, z jakich atrakcji warto skorzystać i czym zająć pociechy, gdy do głowy nie przychodzą wam żadne pomysły na zimowy weekend lub ferie nad morzem? Oto kilka inspiracji, które z powodzeniem możecie wykorzystać, planując rodzinny wypoczynek w chłodniejsze pory roku!

Animacje w Holiday Park & Resort

Choć na wodne szaleństwa w odkrytej przestrzeni przyjdzie nam poczekać do lata, wiele nadmorskich obiektów oferuje inne ciekawe atrakcje dla najmłodszych, z jakich można korzystać bez względu na porę roku. Jednym z doskonałych sposobów na to, aby zabawa za każdym razem mogła wyglądać inaczej, a dodatkowo – być przy tym ciekawa i angażująca dla pociechy, są codzienne animacje dla dzieci. W Holiday Park & Resort są prowadzone pod czujnym okiem wykwalifikowanych animatorów. Najmłodsi, biorąc udział w rozmaitych grach lub zabawach, mogą zapomnieć o nudzie, a dorośli – delektować się kawą w zlokalizowanej na terenie ośrodka kawiarni, zrelaksować przeznaczonej do tego specjalnej strefie lub wziąć udział w wybranych zajęciach, których program stworzony został z myślą o dorosłych gościach resortu!

Spacery po morskim wybrzeżu

Nadmorskie ośrodki należące do sieci Holiday Park & Resort łączy szczególnie ważna z perspektywy rodzinnych wyjazdów zaleta, jaką jest bliska lokalizacja względem plaży. To świetna okazja, aby pokazać najmłodszym Bałtyk zimą, a zarazem – zaproszenie do aktywnego spędzania czasu. Szukanie muszelek, obserwacja lokalnej fauny i flory, a może rodzinna sesja zdjęciowa na plaży? Nawet jeśli wybrzeże pokryje śnieg, wciąż warto wybrać się na zimowy spacer, aby poszukać na nim tego, co morskie fale mogą przynieść na brzeg. Wielbiciele sportowych aktywności mogą połączyć rodzinną wyprawę z wypożyczeniem kijków do nordic walking! Chłodniejsze miesiące pozwolą nam uniknąć tłumu wczasowiczów. To także okres, kiedy dobroczynnego jodu nad morzem jest najwięcej, warto więc mieć to na uwadze, wybierając się nad morze z dziećmi!

Salon gier w Holiday Park & Resort – nie tylko dla najmłodszych!

Ponadczasowe piłkarzyki, niezapomniany ping-pong, a może zupełnie odjazdowa strzelanka wodna? Dzięki salonom gier, takim jak te zlokalizowane na terenie Holiday Park & Resort, nie ma mowy o nudzie, nawet gdy pogoda za oknem uniemożliwi zabawy na dworze. Zimowe popołudnie może zmienić się w rodzinny turniej koszykówki lub naukę pierwszych kroków stawianych w bilardowych rozgrywkach. Dla dorosłych to nie tylko świetna okazja, aby pokazać maluchom kultowe gry, ale także na chwilę samemu poczuć się dzieckiem i uczestniczyć w dobrej zabawie wspólnie z pociechami!

Zimowy wyjazd nad morze – choć zupełnie inny od letniego – może być równie ciekawy i pełen pozytywnych emocji. To również dobry moment, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji, na które podczas wakacji zabrakło nam czasu. Warto przekonać się, ze nadmorskie krajobrazy zimą potrafią zrobić wrażenie – także na najmłodszych. W połączeniu z doskonałą infrastrukturą całorocznych obiektów noclegowo-rekreacyjnych z pewnością staną doskonałym otoczeniem dla zimowego wypoczynku!

Artykuł partera