Karolina Bielawska o wpadkach podczas finału Miss World

Karolina Bielawska, zdobywczyni tytułu Miss World zdradza kulisy finału w programie ,,Dzień dobry tvn’’. Nie zabrakło wzruszenia, ekscytacji i kilku małych wpadek…

Karolina Bielawska wpadki
Polka Miss Świata! Foto @Karolinabielawska

W 1989 roku, Anita Kręglicka zdobyła koronę Miss World. Długo było nam czekać na kolejną Polkę z tym tytułem. Karolina Bielawska powtórzyła ten sukces, po aż 33 latach. Niedługo po ogłoszonym wyniku, sama komentowała zdarzenie jako nieprawdopodobne.

,, Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że właśnie zostałam drugą Miss World w polskiej historii’’-przyznaje Karolina Bielawska

Kto wspierał Miss World

W komentarzu, również nie zabrakło słów o dumie, którą czuje związaną z przywiezieniem korony do kraju.Wyrazy wdzięczności powędrowały do bliskich Karoliny. Jak sama mówi, to właśnie oni dali jej największe wsparcie i motywację. Teraz bez wątpienia powiemy, że było warto.

Karolina Bielawska dumna z Polski

Samo wydarzenie było niesamowicie emocjonujące dla naszej Miss World 2022. Mimo, ogromnych emocji Karolina Bielawska, wyszła świetnie podczas wywiadów. Opowiadała o swoich aktywnościach charytatywnych ale i zaznaczyła, że jest dumna ze swojego kraju i postawy Polaków w obecnej sytuacji.

„Wszyscy się tak zjednoczyliśmy w tym czasie, że jest to ogromna duma. Mam nadzieję, że razem z organizacjami świata uda nam się dołożyć do tego cegiełkę” — dodała.

Wpadki z finału

W wywiadzie wspomina, że podczas finału towarzyszyły jej ogromne emocje.Pandemia przesunęła wydarzenia i jak sama mówi, czekała na to 3 lata, bo właśnie w 2019 rozpoczęła przygodę z konkursem.

,,Czekałam bardzo długo na konkurs Miss Świata, ale jednak warto było czekać” -Karolina Bielawska opowiada. Było!

Nie wszystko jest piękne, tak jak by się mogło wydawać. Miss World wspomina też  o zmęczeniu, jakie ją dopadło i wysiłku, jaki włożyła w konkurs. Miss World zdradziła, że w emocjach jakie jej towarzyszyły, zapomniała założyć korony na finał. ,,Zapytali się, czy może warto się po nią wrócić’’.- opowiada.

Czy korona Miss World jest ciężka?

W wywiadzie, Karolina również odpowiedziała na pytanie czy korona jest ciężka.Jak się dowiadujemy, nie jest. Różni się jednak od korony Miss Polonia którą zdobyła wcześniej.