Wstrząsający wpis Sinead O’Connor. Wokalistka próbowała popełnić samobójstwo

Piosenkarka opublikowała na swoim profilu na Facebooku list pożegnalny. Wokalistka przedawkowała. We wstrząsających wpisach zdradziła, co było przyczyną jej zachowania.

Sinead O'Connor próbowała popełnić samobójstwo. Wstrząsający list pożegnalny
Sinead O’Connor próbowała popełnić samobójstwo. Wstrząsający list pożegnalny. GA

List pożegnalny, jaki Sinead O’Connor opublikowała na Facebooku, wygląda jak wołanie o pomoc. Wokalistka została odnaleziona i trafiła do szpitala.

Irlandzka piosenkarka, najbardziej znana z przeboju „Nothing Compares 2 U”, zaniepokoiła fanów facebookowym wpisem. Przyznała, że straciła rodzinę i czuje się samotna. Zarzuca najbliższym, że ją zdradzili i zostawili całkowicie samą po operacji histerektomii (usunięcie macicy), której Sinead poddała się latem. Uważa, że stała się dla swoich bliskich niewidzialna. Sinead O’Connor toczy walkę z byłym mężem o jej prawo do widywania dwójki najmłodszych dzieci. Cierpi także na zaburzenie afektywne dwubiegunowe.

– Przedawkowałam. Nie ma innego sposobu, by zyskać szacunek. Nie jestem w domu. Jestem w hotelu, zameldowana pod fikcyjnym nazwiskiem. Gdybym tego nie napisała, moja rodzina o niczym by się nie dowiedziała. Mogłabym tutaj leżeć martwa tygodniami i nikt by się nie zorientował – napisała zrezygnowana artystka.

48-lenia wokalistka jest matką czwórki dzieci. – Kiedy planowaliście odseparować mnie od moich dzieci, zdawaliście sobie sprawę, że zwariuję? Że to będzie koniec? Jak zamierzaliście wytłumaczyć innym moją śmierć? Moje dzieci i ich ojcowie nie przejmują się, czy umrę, czy będę żyła. Wszystkim będzie lepiej beze mnie – wyznała zrozpaczona Irlandka.

We wstrząsającym wpisie artystka poinformowała, że rezygnuje z tworzenia muzyki. Jak najszybciej potrzebuje nowego zajęcia i domu. Fani podtrzymywali ją na duchu, przez godzinę opublikowali ponad 1000 komentarzy pod jej wpisami. To oni zaalarmowali policję o desperackim kroku artystki?