Zajrzyj do działu kultura i wygraj książki Jonesa Daryndy

W czasie karnawału ciężko znaleźć chwilę dla siebie, dlatego przychodzimy Wam z pomocą.

Zajrzyj do działu kultura i wygraj książki Jonesa Daryndy
Zajrzyj do działu kultura i wygraj książki Jonesa Daryndy

Kochani,

Doskonale wiemy jak w trakcie karnawału trudno znaleźć chwilę dla siebie. Dlatego chcielibyśmy Wam ją podarować w prezencie. Wystarczy, że zdradzicie nam, którą książkę z naszego Działu Kultura chcielibyście przeczytać.

Do wygrania super nagrody!

Zestaw 3 książek Jonesa Daryndy: ,,Pierwszy grób po prawej”, ,,Drugi grób po lewej” i ,,Trzeci grób na wprost” z wydawnictwa Papierowy Księżyc.

Aby wygrać należy zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (18.01.2016) i kończymy (24.01.2016). Wyniki ogłosimy 25 stycznia o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Rozwiązanie konkursu!

Zestaw książek trafia do…

Domis21!

https://obcasy.pl/styczniowa-premiera-ksiazki-wybor-jasminy/

Bardzo chciałabym przeczytać książkę, o kobiecie, która przeżyło piekło jakim jest wojna. Temat bardzo na czasie, gdyż ukazuje problemy kobiet jednego z najbardziej niebezpiecznych obecnie zakątków świata jakim jest Bliski Wschód. Historia Jasminy,o której możemy przeczytać wydarzyła się naprawdę i niestety jest to tylko jeden z tysięcy przykładów jak wojna potrafi zmienić życie człowieka, przekształcając je w pasmo cierpień. Pomimo wielu krzywd jakie doznała główna bohaterka, okazuje się, że znalazła ona siłę, aby przekazać światu swoją i wielu innych kobiet historię, w czym bardzo ją podziwiam.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs zestaw książek– wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.