Zdradź tytuł ulubionego filmu i wygraj super nagrody!

Zdradź tytuł ulubionego filmu i wygraj super nagrody!
Zdradź tytuł ulubionego filmu i wygraj super nagrody! 1Miejsce

Kochani,

Ostatnio pisaliśmy Wam o premierze filmu „Igrzyska Śmierci 2” w Londynie!

W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Chcemy dowiedzieć się, jakie są Wasze ulubione filmy na długie jesienne wieczory. Może macie film, do którego wracacie co roku od wielu lat? A może dopiero co znalazłyście nową produkcję, która skradła Wasze serce?  Wszystkie chwyty dozwolone. Możecie dodać kilka tytułów! Jednak zasada jest taka, że każdy z nich musi zostać zamieszczony w osobnym komentarzu.

Do wygrania super zestawy!

1 Miejsce – Książka ,,Czas Honoru” i płyta Imany

2 Miejsce – Maska Argan Oil i płyta Imany

Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

– Napisać nam tytuł ulubionego filmu i zdradzić za co go kochacie!

– Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (11.11.2015) i kończymy (17.11.2015). Wyniki ogłosimy 18 listopada  o godzinie 12:00.

Powodzenia!

Zdradź tytuł ulubionego filmu i wygraj super nagrody!
Zdradź tytuł ulubionego filmu i wygraj super nagrody! Miejsce 2

 Rozwiązanie konkursu!

1. Miejsce – Halina

,,“Siekierezada” – Witold Leszczyński przeniósł na ekran prozę Edwarda Stachury. Nie jestem widzem kapryśnym, ale… prawie zawsze wystarcza mi jednokrotne obejrzenie filmu – coś zapada w pamięć i nie czuję potrzeby powrotu. Z “Siekierezadą” jest inaczej: na pozór dla widza płci męskiej, a jednak… najwyższy stan wrażliwości, zachwyt i bolesny niedosyt po zakończeniu. Kultowy film – “Albo się coś komuś za bardzo nie podoba albo za bardzo podoba. I to wychodzi na jedno. Bo jak się komuś za bardzo podoba, to zawsze jest ktoś drugi, komu się to właśnie bardzo nie podoba.””

2. Miejsce – Ela

,,Moim ulubionym filmem jest “Przeminęło z wiatrem”. To zrobiona z rozmachem ekranizacja powieści z gwiazdorską obsadą złotej ery Hollywood. Film jest arcydziełem, ale to nie kunszt chwyta za serce. Scarlett O’Hara jest bez wątpienia jedną z najbardziej charyzmatycznych kobiet w historii kina.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych na [email protected] w temacie “Konkurs ulubiony film – wygrana”. W wiadomości prosimy o przesłanie zajętego miejsca. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.