Znamy plany zawodowe Pauliny Chruściel!

W połowie czerwca rozpoczął się plan kolejnego sezonu "Singielki". Niekwestionowaną gwiazdą serialu jest Paulina Chruściel. I o niej właśnie dzisiaj mowa!

paulina chrusciel

Ekipę serialu tworzą aktorzy z którymi już wcześniej miała styczność w teatrze, ale również osoby z którymi nie miała jeszcze przyjemności pracować. Mimo to kobieta wyraża się bardzo pozytywnie o atmosferze panującej na planie: „Fantastycznie się z niektórymi pracuje i mamy nadzieję, że po tej „Singielce” uda nam się coś zrobić fajnego razem gdzie indziej”.

Wszyscy czekamy z niecierpliwością na nowe odcinki serialu, które obejrzymy już we wrześniu! A czekają na nas… przygotowania do ślubu Natalii i Roberta, miłosne zawirowania Eli Kowalik i wiele innych fantastycznych wątków.

Poznaliśmy kilka szczegółów na temat zakończenia serialu!

To jest pewna ustalona formuła, wszyscy oczekujemy od takiego formatu, że on się zakończy happy endem, tak się zakończy. Pytanie tylko, w jaki sposób połączy się główna para, też tego niestety nie wiem„- również na ten temat wypowiedziała się Paulina Chruściel na łamach agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.Stacja TVN podobno ma w planach nakręcenie ok. 200 odcinków, wiec sama aktorka jeszcze nie wie, czy zapowiedzi związane z zakończeniem serialu się sprawdzą. Jednak Paulina ma już plany zawodowe, którymi postanowiła się podzielić!

A mianowicie… wraca do teatru! Wcieli się ona w główną rolę premierowego spektaklu Teatru 6. piętro. Aktorka wystąpi w w spektaklu „Ożenek”, a wcieli się tam w rolę panny, która poszukuje odpowiedniego kandydata na męża, czyli Agafii Tichonownej. Spektakl reżyserowany będzie przez Andrzeja Bubienia, a na scenie wraz z Pauliną wystąpią tak znakomici aktorzy jak Michał Żebrowski, Anna Dereszowska, czy Cezary Pazura. Aktorka nie kryje radości z powrotu do teatru: „Bardzo się cieszę na spotkanie, bo będzie fantastyczny zespół, cudowni aktorzy, świetny temat, więc już teraz państwa zapraszam serdecznie do teatru„.

Życzymy powodzenia !