Znany prezenter telewizyjny wziął ślub!

Wybranką znanego prezentera została 37 lat młodsza Małgorzata Weremczuk.

Znany prezenter telewizyjny wziął ślub! Foto. Facebook @Karol. Strasburger.FP

Karol Strasburger i jego menadżerka – młodsza od niego o 37 lat Małgorzata Weremczuk – wzięli ślub. Uroczystość miała miejsce 10 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziornie i nawiązywała klimatem do filmu ,,Noce i dnie”. Romantyczne przyjęcie odbyło się w gronie najbliższych przyjaciół oraz rodziny.
O tym szczególnym dniu Małgorzata Weremczuk poinformowała za pośrednictwem konta na Facebooku:

 „Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej PRZYJAŹNI i budowania RAZEM tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ”.

Karol Strasburger tymczasem skomentował swój ślub podczas uroczystości mówiąc do zaproszonych gości:

„Na mojej drodze los postawił wspaniałą kobietę. Mądrą, troskliwą, czułą. Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję ci za to, żono”

Weremczuk zaprezentowała się w zielonej, jedwabnej sukni projektu Doroty Goldpoint w liliowy wzór, zamiast welonu postawiła na delikatną opaskę. Strasburger pokazał się gościom w granatowym garniturze oraz muszcze i poszetce, która została uszyta z takiego samego materiału, co kreacja jego wybranki.

Znany prezenter telewizyjny wziął ślub! Foto. Facebook @Karol. Strasburger.FP

 

 

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Karol Strasburger

- Ślub

- Prezenter telewizyjny