Znany zespół muzyczny po raz pierwszy w Polsce

Trasa koncertowa 2019 będzie wzbogacona udziałem orkiestry oraz licznymi efektami specjalnymi. Każda kompozycja utworu to wręcz osobna produkcja.

Znany zespół muzyczny po raz pierwszy w Polsce. Foto Enigma

Po raz pierwszy na żywo w Polsce ENIGMA wykona w towarzystwie potężnych brzmień wszystkie największe hity grupy. A to podczas trasy koncertowej w 7 miastach: Krakowie, Zabrzu, Wrocławiu, Warszawie, Gdyni, Łodzi i Poznaniu. Muzyce towarzyszyć będzie elektryzująca wizualizacja i zmiana kostiumów artystów – którzy profesjonalnie znają sztukę scenicznej reinkarnacji. Ta trasa to wielowymiarowe show, duchowa podróż w dźwięki, obrazy, światła i zmysły.
Założony w 1980 roku przez niemieckiego producenta Michaela Cretu, projekt ENIGMA przyciągnął miliony słuchaczy unikalnymi i kultowymi dźwiękami, które są nieporównywalne z żadnymi innymi. ENIGMA pojawiła się ponad 50 razy na pierwszym miejscu, światowych list przebojów. Ich muzyka uzależnia, jest transowa i zarazem niezwykle entuzjastyczna. Sukces ENIGMY był i jest inspiracją dla wielu artystów i producentów, w tym znanym na całym świecie Chóru Gregorian, który wykonuje współczesne popowe i rockowe utwory inspirowane gregoriańskim stylem.

Już wkrótce na przełomie marca i kwietnia 2019 roku, zespół składający się z oryginalnych głosów ENIGMY m.in. ANDRU DONALDS, ANGEL X, FOX LIMA…, wykona wszystkie największe hity grupy. W programie znajdzie się ponad 20 utworów z różnych albumów w tym m.in.: Return to Innocence, Gravity of Love, Mea Culpa, Sadeness, Principles of Lust, 7 Lives, Many Faces, The Rivers of Belief, The Fall of Live of a Rebel Angel.

Wpis znaleziono dzięki:

- Enigma

- Zespół muzyczny

- Koncert