48-letnia Julia Roberts w ciąży?!

Spekulacjom nie ma końca! Zagraniczne tabloidy od pewnego czasu piszą o ciążach gwiazd, które własnie rozstały się z partnerami...

Julia Roberts at the Premiere of "Secret In Their Eyes" held at the Hammer Museum in Westwood, CA, November 11, 2015. Photo by Joe Martinez / PictureLux
Julia Roberts. Fot. GA

I tak w rzekomej ciąży jest aktorka Megan Fox, która właśnie rozstała się z mężem oraz 48-letnia supergwiazda Julia Roberts! Według brukowców małżeństwo pięknej aktorki wisiało na włosku, ale wiadomość o ciąży wszystko zmieniła.

Jak donosi informator magazynu Star: Nawet w swoich najśmielszych snach Julia nie przypuszczała, że w wieku 48 lat zajdzie w ciążę. Ona i Danny odebrali ciążę jako znak, że nie powinni się rozwodzić. Dziecko uświadomiło jej, jak bardzo kocha swojego męża”.

Julia Roberts od 2002 roku jest żoną operatora kamery Danny’ego Modera, z którym doczekała się trójki dzieci: bliźniąt – Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera oraz syna – Henry’ego Daniela.

Czy to możliwe, aby Roberts była w stanie błogosławionym? Z medycznego punktu widzenia jak najbardziej! Przykładem może być 58-letnia Brytyjka – Doris Beckford, która w 1965 roku w zupełnie naturalny sposób zaszła w ciążę i urodziła zdrową córeczkę.

Mamy nadzieję, że Julia potwierdzi doniesienia bulwarówek i niebawem przywitamy na świecie jej czwartą pociechę!