Angelina Jolie i Brad Pitt razem w filmie. Emocjonujący zwiastun!

Pamiętacie kreacje aktorskie Jolie i Pitta w filmie "Pan i Pani Smith"? Para po raz kolejny wystąpi w jednej produkcji. Najnowszy trailer szokuje.

Angelina Jolie i Brad Pitt zagrają razem w filmie. GA
Angelina Jolie i Brad Pitt zagrają razem w filmie. GA

Film „Nad morzem” (org. „By the sea”) opowiada o małżeństwie, które podróżuje po Francji w latach 70 ubiegłego wieku. Jolie wcieliła się w postać Vanessy, byłej tancerki. Pitt to jej filmowy mąż Roland, amerykański pisarz. Małżeństwo przeżywa trudne chwile, nie zabraknie brutalnych scen. Po spotkaniu w nadmorskim miasteczku młodszej pary, Vanessa i Roland spojrzą na swoją relację z innej perspektywy. Co ciekawe, Angelina Jolie po raz trzeci została także scenarzystką i reżyserką.
Trailer wywołuje skrajne emocje, a sama twórczyni w wywiadzie dla „Vanity Fair” przyznaje, że jest to ten rodzaj filmu, który lubi oglądać, ale niekoniecznie w nim grać. Można się zatem spodziewać, że mimo zażyłości łączącej Pitta i Jolie, praca na planie nie należała do najprzyjemniejszych.

Na kiedy zaplanowano premierę? Pierwszy światowy pokaz „By the Sea” zaplanowano na 12 listopada. Atmosferę wokół filmu podgrzewają plotki o rzekomym kryzysie w związku aktorskiej pary. Złośliwi twierdzą, że to tylko hollywoodzki sposób na promocję obrazu.

Ciekawe, czy para przemyciła choć odrobinę swoich małżeńskich doświadczeń na ekran.