Aromatyczny relaks przy filiżance herbaty Lipton

Polacy kochają herbatę! Ten napój jest dla nas czymś o wiele więcej niż tylko sposobem na zaspokojenie pragnienia. Chwile, którym towarzyszy filiżanka aromatycznego naparu są niczym wyjątkowy rytuał, który kojarzy się z miłym odprężeniem, sposobem na zrelaksowanie ciała, i zmysłów oraz…. poprawę nastroju.

herbata lipton

Teraz takie chwile mogą być jeszcze przyjemniejsze dzięki nowym herbatom aromatyzowanym Lipton. Wyróżnia je nie tylko wyborna jakość, ale także oryginalne smaki.


Z badań wynika, że przeciętny konsument wypija codziennie 9 filiżanek herbaty. Co więcej, Polki przyznają,że szczególnie lubią herbaty smakowe. Chętnie się nimi delektują, bo niosą ze sobą nutkę ulubionych owoców, pachnących ziół czy orientalnych przypraw. Ich kuszący aromat pozwala przenieść się w krainę błogości, a nawet wybrać się w myślach w daleką, luksusową podróż. To możliwe tym bardziej, gdy w herbacianej saszetce lub w piramidce kryje się ekskluzywna mieszanka, taka jak w nowych herbatach Lipton.
Nowe herbaty Lipton łączą w sobie wszystkie zalety idealnego napoju. Przygotowano je z herbacianych listków najlepszej jakości pochodzących z najbardziej cenionych upraw herbaty w Kenii, Indiach, Indonezji i na Sri Lance. Taka staranność w wyborze składników sprawia, że nowe hebraty Lipton zasługują na miano produktów z najwyższej półki, czyli typu premium. W linii herbat aromatyzowanych do wyboru mamy zarówno herbaty zielone (z wysuszonych i podgrzanych świeżo zebranych listków), jak i czarne (przygotowane z liści fermentowanej herbaty zielonej).
Każdy z dziewięciu rodzajów nowych herbat smakowych wyróżnia wyborny smak oraz aromat i każdy z nich zachwyci najbardziej wymagających smakoszy tego napoju. Jedni rozsmakują się w aromatycznym Earl Grey innym spodoba się delikatny zapach zielonej herbaty, a jeszcze inni nie będą mogli obejść się bez klasycznej czarnej herbaty z mocnym aromatem. Zapraszamy więc w luksusową podróż dookoła świata z filiżanką herbaty Lipton w dłoni. Smacznego!
Nowe portfolio aromatyzowanych herbat Lipton to aż 9 wyjątkowych kompozycji dostępnych w szerokiej dystrybucji od listopada 2015 roku.
Dodatkowych informacji