Beckhamowie starają się o piąte dziecko?

Wszystko na to wskazuje! Victoria Beckham (42 l.) i David Becham (41 l.) ostatni raz zostali rodzicami 5 lat temu. To właśnie wtedy na świat przyszła ich jedyna córka - Harper. Beckhamowie mają jeszcze trzech synów: Brooklyna Josepha (17 l.), Romeo Jamesa (13 l.) i Cruza Davida (11 l.). 

David i Victoria Beckham . Fot. GA
David i Victoria Beckham . Fot. GA

Brytyjskie media nie odstępują byłej członkini Spice Girls na krok. Okazało się bowiem, że Victoria zaczęła podobno stosować „dietę płodności” bogatą w kwas foliowy, który jak wiadomo zalecany jest kobietom pragnącym zajść w ciążę.

Plotki dodatkowo podkręca fakt, iż „Posh Spice” w ubiegłym miesiącu czterokrotnie odwiedziła swojego ginekologa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ginekologa tego wizytowała również przed zajściem w ciążę z Harper…

Według najbliższego otoczenia pary, Victoria i David stwierdzili, że jest to ostatni dzwonek, aby postarać się o dziecko. Decyzję rzekomo „pomogła” im podjąć przyjaciółka byłej spicetki, żona Gordona Ramsaya – Tana Ramsay, która obecnie spodziewa się piątego dziecka.

Podziwiamy „Posh” za tę decyzję, w końcu ciąża po 40-tce to odważny krok. Miejmy nadzieję, że i tym razem wszystko skończy się pomyślnie dla rodziny Beckhamów i niebawem przywitamy na świecie ich piątą pociechę! 🙂