Brudne okna? Wezwij superbohatera

Mycie okien to nie problem, kiedy na straży ich czystości stoi nowy Windomatic. To moment, kiedy nowoczesność wygrywa z klasyką – szmatki, gazety i inne przyrządy śmiało rzuć w kąt!

windomatic

Windomatic – mały pomocnik, który sprawi, że porządki przebiegną w łatwy i szybki sposób. Zapomnij o domowych sposobach, nerwach i marnowaniu cennego czasu.

Polerowanie okien jest passé! Jeżeli chcesz cieszyć się lśniącymi czystością szybami, umyj je za pomocą płynu i szmatki i sięgnij po superbohatera w postaci nowej ściągaczki Windomatic. W mig upora się z brudem, wodą i zadba o to, żeby na szybie nie pojawiła się nawet najmniejsza smuga.

Urządzenie pracuje aż 40 min., co pozwala bezproblemowo wyczyścić ok. 120 m kw. powierzchni!  Wysokie parametry techniczne sprawiają, że plasuje się najwyżej wśród produktów swojej klasy. A kiedy ulegnie rozładowaniu, na kompletną regenerację potrzebuje tylko 4 godziny. Jego mycie też nie przysporzy kłopotów – pojemnik na wodę można myć
w zmywarce. Nie obawiaj się o funkcjonalność – jest lekki (waży tylko 640 g), co pozwala na komfortowe mycie zabrudzonych szyb, a jego ergonomiczny kształt sprawia, że jest prosty w użyciu.

Jeżeli lubisz kompleksowe rozwiązania, zdecyduj się na nowego Windomatica w zestawie z dodatkową myjką (Windomatic Set), która ma wbudowany spray i ruchomą głowicę. Zastąpi ona idealnie szmatkę i płyn i zdecydowanie ułatwi pierwszy etap mycia okien.
Cena Windomatic: 169 zł
Cena Windomatic Set (w zestawie): 179 zł
Marka: Vileda