Centrum Zdrowia Dziecka otrzymało pół miliona złotych. Która gwiazda była tak hojna?

W październiku 2017 roku nad Polską przeszły nawałnice, które przyczyniły się do zniszczenia i zalania oddziału rehabilitacji Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jedna z najpopularniejszych par świata sportu i show businessu postanowiła pomóc. Kto przekazał pieniądze na ten cel?

foto facebook.com/CentrumZdrowiaDziecka

Anna i Robert Lewandowscy chętnie udzielają się charytatywnie. Pomagają ciężko chorym dzieciom oraz biorą udział w wielu zorganizowanych akcjach takich jak: Szlachetna Paczka czy Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy.

Z moich informacji wynika, że z własnych pieniędzy Lewandowscy przekazali już na cele charytatywne ponad milion złotych. To bardzo ostrożne szacunki, ta kwota może być jeszcze wyższa, ponieważ o wielu ich akcjach nie wiemy, jako że Lewandowscy często wolą pozostać w tych sprawach anonimowi i robią wielkie przelewy jako „anonimowi pomagacze” – pisze Piotr Koźmiński w Super Expresie.

foto facebook.com/CentrumZdrowiaDziecka

I tym razem nie zawiedli. W marcu przekazali ogromną sumę pieniędzy, dzięki której zostanie odnowiony oddział rehabilitacji.

Przedstawiciele CZD opublikowali tę informację 17 lipca na Facebooku, dodając zdjęcia zrobione podczas remontu. Oprócz przekazania pieniędzy, Lewandowscy uczestniczyli także w spotkaniach z pacjentami. Wywołało to wiele pozytywnych emocji i wzruszenia!