„Dieta na luzie” Anka Dziedzic

To już ostatni moment aby zrzucić zbędne kilogramy przed wakacjami i zawalczyć o wymarzoną sylwetkę w bikini.

„Dieta na Luzie” Anka Dziedzic

W swojej najnowszej książce „Dieta na luzie” Anka Dziedzic pokazuje, jak bez rezygnacji z dotychczasowych składników stworzyć smaczne i zdrowe posiłki. Przestrzegając kilku prostych zasad takich jak optymalizacja kaloryczności i liczby posiłków oraz poprzez włączenie do swojej codziennej rutyny odrobiny ruchu możemy schudnąć i poprawić swoją formę.

Książka Anki podzielona jest na 5 kluczowych rozdziałów, w których znajdziemy przepisy na śniadania, drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Jadłospis stworzony jest tak, by dowolnie dobierać przepisy i łączyć w całodzienny zestaw dań, niczym w popularnych dietach pudełkowych. Codzienny zestaw nie będzie przekraczał 1800 kalorii i dostarczy nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Anka w swoich propozycjach nie rezygnuje z makaronów, mięs, serów, czy pieczywa. Jej przepisy są proste w wykonaniu, a proponowane smaki z pewnością polubią również najmłodsi członkowie rodziny. Oprócz tego w książce znajdziesz wiele cennych porad, potężną dawkę motywacji oraz jedzeniowy „must have”, czyli zestaw produktów, które zawsze powinny znajdować się w kuchni.

Wpis znaleziono dzięki:

- Dieta

- Odchudzanie

- Anka Dziedzic