Drzwi, które zmieniają wnętrza

Wygoda, estetyka i funkcjonalność – to właśnie tymi kryteriami często kierujemy się podczas wyposażania domu. Jednym z elementów, które spełniają je wszystkie mogą być też drzwi.

Drzwi, które zmieniają wnętrza

W stylowy, a jednocześnie praktyczny sposób dopełnią wnętrze, wprowadzając do aranżacji wiele ciekawych i korzystnych rozwiązań, które będą ułatwiać użytkowanie domowej przestrzeni.

Tablica na drzwiach

Aby przed wyjściem z domu nie zapomnieć o najważniejszych sprawach, warto je sobie zapisać… na drzwiach. Czarna tablica magnetyczna na skrzydłach to niebanalny sposób nie tylko ze względu na jego użyteczność, ale także walory designerskie. Drzwi podkreślą oryginalny styl przedpokoju oraz wkomponują się w pełną lekkości i świeżości nowoczesną aranżację.

Drzwi, które zmieniają wnętrza

Kieszonki i inne wieszaki

Pokój dziecka to miejsce, w którym wszelkie udogodnienia w zakresie utrzymania porządku wychodzą na pierwszy plan. Gdy zabawkom i przedmiotom, które chcemy mieć pod ręką, brakuje już miejsca w szafkach, można je umieścić w kieszonkach czy na wieszakach zamocowanych na powierzchni drzwi. System śrub umożliwia łatwe montowanie akcesoriów, dzięki czemu będzie można je swobodnie wymienić. W ten sposób pokój malucha zawsze będzie gotowy na szybkie zmiany.

Drzwi, które zmieniają wnętrza

Przesuwamy i chowamy

Małe pomieszczenia niezauważalnie i nieinwazyjnie wkomponują się w stylizację mieszkania dzięki zastosowaniu odpowiednich drzwi. Przesuwne skrzydła umiejętnie ukryją wnętrze garderoby nie zajmując przy tym miejsca potrzebnego do otwarcia tradycyjnych drzwi. Będą również pasować do np. wąskiej łazienki czy domowej spiżarni, sprawiając, że nawet niewielka przestrzeń będzie wygodna w użytkowaniu. Ich niewątpliwym atutem jest także przeszklenie, które efektownie rozjaśni aranżację, odbijając wpadające do środka światło. Drzwi z przeszkleniami sprawdzą się też jako łącznik z pomieszczeniami o ograniczonym dostępie słońca, naturalnie je doświetlając.