Dwie wielkie gwiazdy obchodzą dzisiaj urodziny!

Co łączy Claudie Schiffer i Seana Connery? Oboje świętują dzisiaj swoje urodziny! Zgadniecie ile lat kończy każde z nich?

Dwie wielkie gwiazdy obchodzą dziś urodziny! GA
Dwie wielkie gwiazdy obchodzą dziś urodziny! GA

Sławy dzieli dokładnie 40 wiosen.
Ikona lat 90-tych, niemiecka modelka Claudia Schiffer świętuje dzisiaj swoje 45. urodziny. Pozowała dla największych światowych magazynów m.in. Harper’s Bazaar, Vogue, Elle. Na swoim koncie ma kampanie dla najbardziej cenionych domów mody. Sławę przyniósł jej także udział w licznych pokazach znanych marek, takich jak Chanel, Versace, Dolce & Gabbana, Ralph Laurent i Christian Dior. Mimo urodzenia trójki dzieci, modelka cały czas jest w świetnej formie i wciąż zachwyca fanów z całego świata.

Trudno w to uwierzyć, ale odtwórca pierwszej roli Jamesa Bonda, Sean Connery obchodzi 85. rocznicę urodzin. Aktor urodzony w Szkocji jest laureatem Oskara, zdobywcą Złotych Globów i wielu innych prestiżowych nagród filmowych. Wystąpił w wybitnych produkcjach, m.in. „Imię róży” oraz „Indiana Jones i ostatnia krucjata”. Podziwiany przez miliony, Sean Connery od ponad 10 lat nie zagrał w żadnym filmie i zarzeka się, że już nigdy tego nie zrobi. Ostatni raz wystąpił publicznie w 2012 roku na konferencji prasowej szkockiego tenisisty Andy’ego Murray’a.

Obojgu życzymy kolejnych lat obfitujących w sukcesy prywatne i zawodowe.