Dzień wielkich promocji już w ten piątek!

Black Friday, to tak zwany Czarny Piątek. To właśnie tego dnia zakupy zrobimy z dużymi rabatami. Promocje zaczęły się już kilka dni temu i zapewne potrwają jeszcze około trzech dni po piątku. To idealna okazja na kupienie sobie czegoś nowego!

Foto pixabay

Ten wyjątkowy dzień Polska podpatrzyła od Stanów Zjednoczonych. U nich jest dzień po Święcie Dziękczynienia. Wtedy ich sklepy obfitują w wyprzedaże nawet do 90%. Jest to pierwszy dzień zakupów Bożonarodzeniowych. Oprócz wyprzedaży wyjątkowe są także godziny otwarcia sklepów. Zazwyczaj decydują się one przedłużać możliwość zakupowego szaleństwa.

W Polsce coraz więcej sklepów decyduje się przyłączać do akcji promocyjnej. Zakupy można robić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Raport Picodi wskazuje na to, że Polacy najczęściej inwestują w odzież, elektronikę i książki.

Promocje możemy znaleźć wszędzie. W sklepach galeryjnych, na stronach internetowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Zniżki zaczynają się od 10%, ale kończą aż na 70! To okazja raz do roku, którą warto wykorzystać.

Czy macie upatrzone jakieś konkretne produkty? Podzielcie się z nami swoimi faworytami zakupowymi w komentarzu!