Dziś urodziny pięknej Jennifer Lopez! Wygląda na tyle?

Jedna z najpiękniejszych kobiet w showbiznesie, swoją karierę rozpoczęła 19 lat temu, wcielając się w rolę Seleny - meksykańsko-amerykańskiej piosenkarki i projektantki w filmie o tym samym tytule. Od tego czasu stała się jedną z najbardziej lubianych i cenionych artystek świata.

Jennifer Lopez. GA
Jennifer Lopez. GA

Po sukcesie filmu biograficznego „Selena”, kariera Lopez nabrała tempa.

Dwa lata po premierze filmu, artystka wydała pierwszy album pt. On the 6, który krótko po premierze trafił do pierwszej dziesiątki listy „Billboard 200”, ostatecznie trafiając na pierwsze miejsce tego prestiżowego zestawienia i długo z niego nie wypadając.

Gdy Jennifer świętowała swoje pierwsze spektakularne sukcesy, miała zaledwie 20 lat. Dziś jest równie piękna, co wtedy i wciąż zachwyca, mimo iż w ostatnim czasie karierę w showbiznesie odłożyła na bok.

Uwierzycie, że ta amerykańska piękność właśnie kończy 47 lat?!

Mimo, iż JLo zachwyca urodą i talentem, jej życie osobiste jest dosyć burzliwe. Artystka była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Ojani Noa, małżeństwo przetrwało jednak zaledwie rok. W 2001 roku gwiazda wyszła za tancerza Crisa Judda, a od 2004 r., przez 10 lat była żoną innej gwiazdy sceny latynoskiej – Marca Anthony’ego, ze związku z którym ma dwójkę dzieci: córkę Emmę Maribel i syna Maximiliana Davida. Obecnie spotyka się z tancerzem Casperem Smartem.

Która z nas nie chciałaby tak wyglądać przed pięćdziesiątką?! 😉 Pięknej JLo życzymy spełnienia marzeń, choć wydaje nam się, że większość z nich już się ziściło 🙂