Ewa Farna jest w ciąży

Artystka podzieliła się z fanami radosną nowiną przy okazji prezentacji tyłu okładki oraz tracklisty jej nadchodzącej płyty.

Ewa Farna jest w ciąży
Ewa Farna jest w ciąży. Foto Instagram @ewa_farna93

Dwa i pół roku temu stała się mamą małego Artura. Teraz piosenkarka oraz jej mąż Martin Chobot oczekują drugiego malucha. Ewa Farna jest w ciąży po raz drugi. Gwiazda ogłosiła to przy okazji zbliżającej się premiery jej nowej płyty „UMAMI”.

Dwoje nowych dzieci – płyta i „sprawa mocno sercowa”

Wczoraj internauci w końcu mogli poznać tracklistę zbliżającego się krążka Ewy Farnej. Oprócz tytułów piosenek oraz tyłu okładki albumu artystka zaprezentowała jednak coś jeszcze – ciążowy brzuszek!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Jak obiecałam – tu tracklista i tył płyty UMAMI. Jedno „dziecko” w postaci płyty lada moment, a drugie nie wiem jeszcze, jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa – napisała piosenkarka pod postem, opatrując go kilkoma emotkami ciążowymi i pełnymi miłości.

W komentarzach momentalnie pojawił się ogrom gratulacji – m.in. od takich gwiazd jak Natalia Kukulska, a także Margaret.

Ewa Farna jest w ciąży. Co z karierą?

W życiu zawodowym gwiazdy trwa obecnie bardzo pracowity czas. W styczniu 2022 roku na polskim rynku ma się pojawić płyta „UMAMI”. Gwiazda będzie ją promować zarówno w kraju nad Wisłą, jak i w Czechach. Czy ciąża jej w tym przeszkodzi?
Prawdopodobnie nie. Po narodzinach pierwszego synka Ewa Farna wróciła do koncertowania po niecałych dwóch miesiącach od porodu. Aż do momentu pojawienia się chłopca na świecie artystka i jej partner ukrywali przed mediami, iż oczekują maluszka. Teraz wokalistka dzieli się tym faktem szybciej, być może z uwagi na fakt, że chce być obecna w show-biznesie podczas promocji nowego materiału.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)