Głośne rozstanie w Hollywood: Jennifer Aniston ponownie singielką!

Jennifer Aniston znana z serialu "Przyjaciele" i jej mąż Justin Theroux to jedna z lubianych i rozchwytywanych przez media par w show-biznesie. W opinii najbliższego otoczenia byli bardzo zgodni. Małżeństwo często pokazywało się wspólnie na eventach. Co się stało z wielką miłością?

foto. instagram.com/jenniferanistononline

Pierwsze niepokojące sygnały odbierane przez obserwatorów pary celebrytów to osobne pojawianie się Jennifer i Justina na czerwonym dywanie. Ostatni raz widziano ich wspólnie w październiku 2017 roku. Boże Narodzenie każde z nich spędziło samotnie. Czy już wtedy małżeństwo Jennifer dobiegało końca?

Para postanowiła wydać specjalny komunikat, aby poinformować media i fanów o stanie relacji. Jak w każdym hollywoodzkim związku, została zapowiedziana przyjaźń mimo rozstania. Do wiadomości publicznej trafiło oświadczenie, w którym jest informacja o separacji Aniston i Theroux:

Żeby uciąć wszystkie dalsze spekulacje, postanowiliśmy oficjalnie ogłosić separację. Wspólną decyzję podjęliśmy pod koniec ubiegłego roku. Pozostajemy przyjaciółmi, zdecydowaliśmy się rozstać jako małżeństwo, ale cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą cenną przyjaźń. Zwykle nie komentowaliśmy spraw prywatnych, ale biorąc pod uwagę, że branża plotkarska nie może oprzeć się możliwości spekulacji i wymyślenia kolejnych plotek, chcieliśmy osobiście przekazać informację. Od tej chwili wszystko, co jest publikowane na nasz temat, a nie pochodzi bezpośrednio od nas, nie jest prawdą. Ponad wszystko zachowujemy szacunek i miłość, którą wciąż darzymy się nawzajem – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Jak donosiły tabloidy, powodem rozstania pary była rezygnacja Justina w wyniku zmiany stylu życia Jennifer.

Justin już nie wyrabia z wymaganiami Jen. Wprowadziła zakaz trzymania w domu większości produktów, nawet jak jej nie ma przez dłuższy czas w apartamencie w Nowym Jorku, to i tak jedzenie musi być regularnie wymieniane na świeże w razie gdyby wróciła niespodziewanie. (…) Namawia Justina na kompletne odcięcie się od kolegów, takich jak skompromitowany fotograf Terry Richardson, oskarżony o gwałt aktor Danny Masterson, czy komik Luis C.K z zarzutami o molestowanie. Jennifer lubi jego wyluzowanych znajomych z Nowego Jorku, ale w tym przypadku sytuacja jest o wiele bardziej kontrowersyjna, zwłaszcza że Jen współpracuje z dużymi firmami takimi jak chociażby Smart Water czy Apple – pisze RadarOnline.

Jennifer poznała Justina na planie filmu Wanderlust w 2011 roku. Ślub odbył się 5 sierpnia 2015 roku w tajemnicy. Theroux jest drugim mężem aktorki – 29 lipca 2000 roku poślubiła Brada Pitta, z którym rozwiodła się po pięciu latach małżeństwa, w październiku 2005 roku.

Para uchodziła za wzór. Ich relacja była dowodem na to, że hollywoodzki związek może być udany i długotrwały… Czy pokazali światu, że jednak nie jest to możliwe?