Grammy 2018 – wszystkie istotne informacje

Gala Grammy 2018 odbędzie się już 28 stycznia 2018 roku w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Czyli za sześć dni (o 1:30 w nocy) dowiemy się komu wręczono tę niesamowitą nagrodę muzyczną. Co ciekawe, to już 60. edycja!

Foto jayzfanspot.Instagram

Nominowani

Najwięcej nominacji przypadło Jayemu-Z, bo aż osiem. Tuż za nim znajduje się Kendrick Lamar z siedmioma nominacjami i na trzecim miejscu Bruno mars, z sześcioma. Oprócz nich o statuetkę walczą między innymi: Luis Fonsi, Ed Sheeran, czy Lady Gaga. Fani mogą być zawiedzeni brakiem takich nazwisk jak Taylor Swift, czy zespołu One Direction.

Nominacje jednak znane są już od 28 listopada zeszłego roku. Teraz możemy dodać informacje o występach, jakie będą miały miejsce na gali.

Występy

 

Na rozdaniu nagród Grammy 2018 nie zabraknie również występów muzycznych, takich gwiazd jak: Lady Gaga, Kendrick Lamar, U2, Pink, Sam Smith, Elton John, Childish Gambino, Little Big Town, SZA, czy Kesha. Interesujący jest zapowiedziany przez organizatorów duet Eltona Johna z Miley Cyrus!

Kto poprowadzi wydarzenie?

Całe przedsięwzięcie poprowadzi znany nam już z poprzednich edycji brytyjski komik i dziennikarz – James Corden. Możemy go kojarzyć z programu The Late Late Show oraz cyklu Carpool Karaoke, gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi śpiewa popularne piosenki.

Gdzie będzie można zobaczyć transmisję?

Oczywiście transmitować będzie amerykańskie CBS (http://CBS.com). Jeśli to źródło nam nie pasuje, to pozostaje nam relacja na oficjalnej stronie Grammy: http://live.grammy.com/.

 

#brunomars #grammy2017

Post udostępniony przez @ melena_miller44