Gwiazdor Kabaretu Moralnego Niepokoju wziął ślub!

Żoną znanego kabareciarza oraz twórcy kultowego serialu internetowego ,,Ucho Prezesa'', została młodsza o 14 lat Monika Sobień.

Gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju wziął ślub! Foto. Instagram robert.gorski.official

Robert Górski, znany szerszej publiczności z występów w Kabarecie Moralnego Niepokoju w sobotę 7 września wziął ślub. Jego wybranką została Monika Sobień, dziennikarka oraz założycielka internetowego magazynu WeMen, w którym publikuje wywiady ze znanymi mężczyznami. Jednym z jej rozmówców był właśnie Robert Górski, dzięki czemu para poznała się i już poza kamerami dalej kontynuowała znajomość.

Ślub Roberta Górskiego i Moniki Sobień odbył się w kościele na Starym Mieście w Warszawie. Połączony był z chrztem córeczki pary – Maliny, która przyszła na świat kilka miesięcy wcześniej. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych osób, a wśród gości nie zabrakło kolegów Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju – Mikołaja Cieślaka i Przemysława Borkowskiego.

Ślub pary do końca owiany był tajemnicą. Dopiero po ceremonii ślubnej Robert Górski podzielił się z fanami na Instagramie radosną nowiną, dodając zdjęcie oraz wpis:

„Jestem mężem i mam żonę. Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia, które spływają do nas tak licznie. Szczęśliwi przekazujemy Wam tę dobrą energię”.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Wpis znaleziono dzięki:

- Robert Górski

- Monika Sobień

- Kabaret Moralnego Niepokoju