Gwiazda zaskakuje fanów po 4 latach od wydania ostatniego singla

Dobra wiadomość dla fanów Britney Spears. Czym zaskoczy nas artystka?

Gwiazda zaskakuje fanów po 4 latach od wydania ostatniego singla. Foto Instagram @britneyspears

Od ostatniej premiery muzycznej Britney Spears minęło już sporo czasu. Gwiazda popu wstrzymała prace nad dalszym rozwojem kariery muzycznej już cztery lata temu, jednak wczoraj zapowiedziała swoim fanom małą niespodziankę. Ze względu na to, iż pochodzący z 2016 roku album – ,,Glory” wrócił na szczyty notowań iTunes postanowiła wydać jego nową oprawę graficzną. Piosenkarka nie kryła zaskoczenia faktem, że jej płyta wróciła na listę ,,na czasie”.

“I have no idea what happened, but because of you, I’m having the best day ever.” – mówiła w filmiku zamieszczonym na Instagramie

Gwiazda zaskakuje fanów po 4 latach od wydania ostatniego singla. Foto Instagram @britneyspears

Co więcej, gwiazda zapowiedziała, iż wkrótce na platformach muzycznych i streamingowych pojawi się jej singiel ,,Mood Ring”, który jak dotąd legalnie dostępny był jako bonus do albumu ,,Glory”  tylko w Japonii.

Czy możemy liczyć na wielki powrót gwiazdy popu?

Jak możemy dowiedzieć się od siostry Britney, artystka nie planuje póki co powrotu do studia: ,,Póki co relaksuje się. Sądzę, że to dla niej dobrze. Britney na to zasługuje. Przepracowała się, więc jeśli będzie chciała stworzyć kolejny album – to świetnie.  Jeśli jednak nie będzie czuła się na siłach, nie musi tego robić.  Dotychczas dała światu bardzo dużo. Nie sądzę, aby na ten moment były jakieś plany”.

38 – letnia autorka hitów, takich jak ,,Toxic” na chwilę obecną skupia się na wychowaniu swoich nastoletnich synów – Seana i Jaydena. Pomaga jej w tym partner piosenkarki, Sam Asghari, który na co dzień jest trenerem personalnym. Jak mogliśmy dowiedzieć się z wypowiedzi mężczyzny, czas pandemii spędzają w aktywny sposób grając w tennisa oraz organizując relaksujące przejażdżki rowerowe.

Jak myślicie? Czy Britney powróci jeszcze z nową twórczością?