Halle Berry rozwiewa wątpliwości – nie jest w ciąży!

50-letnia zdobywczyni Oskara ma już dwoje dzieci. Jednak w sobotni wieczór ubrała obcisłą, srebrną sukienkę w cekiny co uwydatniło jej brzuszek.

 

Halle Berry.GA
Halle Berry.GA

Kiedy pozowała do zdjęć na ściance i fotoreporterzy ujęli ją z profilu to był on jeszcze bardziej widoczny. By rozwiać wątpliwości Halle Berry pod zdjęciem na Instargamie napisała : „Czy dziewczyna nie może zjeść steka i frytek?”. Agentka hollywoodzkiej aktorki powiedziała Mirror Celebs, że Halle Berry nie spodziewa się dziecka.

Can a girl have some steak and fries?? 🙄😉

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)

Przypomnijmy, że aktorka nie jest obecnie w żadnym związku, rozwiodła się w 2016 roku z francuskim aktorem Olivierem Martinezem. To właśnie znim ma trzyletniego syna Maceo. Urodziła także córkę Gabrielowi Aubry’emu– Nahlę, która obecnie ma dziewięć lat.

W 2014 roku aktorka powiedziała Ellen Generes, że przy okazji Maceo już była zaskoczona informacją o ciąży, bo miała wtedy już 47 lat i nie planowała mieć więcej dzieci.

Fot. Splash News

Aktorka wspomina, że jej ciąża jest jedynie „ciążą gastryczną”. Kobieta w wieku 50 lat jak wszyscy wiemy zmaga się z wieloma zmianami hormonalnymi, przez co nieuniknione jest też przybranie na wadze.

Jakiś czas temu aktorka dodała zdjęcie w samej bieliźnie, jak można zauważyć: ani śladu domniemanej ciąży.

Halle Berry (Instagram halleberry) 1