Heidi Klum spotyka się z członkiem zespołu Tokio Hotel? Mamy zdjęcia!

Tokio Hotel to niemiecki zespół, który w 2005 roku rozkochał w sobie miliony nastolatek. Od tamtej pory minęło wiele lat, ale wygląda na to, że jeden z członków grupy znalazł nowy sposób na zdobycie popularności.

fot. Twitter @accessonline

Bliźniacy Bill i Tom Kaulitz – założyciele zespołu, byli uwielbiani przez tłumy młodych fanek i nienawidzeni przez ich rodziców za swój kontrowersyjny image. Ich popularność urosła tak bardzo, że w 2011 roku bracia postanowili przenieść się z rodzinnego Hamburga do Los Angeles, aby uciec od prześladowań i stalkingu.

fot. Instagram @_alixn._to_love_

Jak się okazuje, kobiety szaleją za Kaulitzami również za oceanem. Dowodem tego jest niedawno ujawniony związek Toma ze starszą o 16 lat modelką Heidi Klum. Plotki o ich romansie krążyły w mediach już od kilku miesięcy – byli widywani na wspólnych kolacjach i spacerach. Tym razem jednak paparazzi przyłapali ich na namiętnym pocałunku.

fot. Instagram @billyk483

Modelka znana jest ze swoich miłosnych podbojów: ma trójkę dzieci ze związku z włoskim przedsiębiorcą Flavio Briatorem i córeczkę z piosenkarzem Sealem. Niedawno rozstała się z 28-letnim Vito Schnabelem – rówieśnikiem Toma Kaulitza. Czy tym razem odnajdzie spokój i zostanie na dłużej u boku nowego ukochanego?