IDOL powraca!

Jeden z najpopularniejszych talent-show na świecie! W Polsce wyemitowano 4 edycje w latach 2002-2005 i program bił rekordy popularności. Żaden z kolejnych programów muzycznych nie był takim fenomenem! A teraz... powraca!

Elżbieta Zapendowska, Kuba Wojewódzki, IDOL, GA.
Elżbieta Zapendowska, Kuba Wojewódzki, IDOL, GA.

Program IDOL pojawi się w wiosennej ramówce programu Polsat. Ma zastąpić swojego bliźniaka tj. Must be the music. Tylko muzyka. Piąta edycja show ma nie odstawać formułą od swoich poprzedniczek. Z oczywistych powodów zostanie odświeżone jury – Kuba Wojewódzki pracuje teraz w konkurencyjnej stacji. Prawdopodobnie jednak zobaczymy Elę Zapendowską! Pojawi się też jedna z polskich wokalistek.

IDOL wylansował w naszym kraju wiele gwiazd. Zwycięzcami edycji byli Alicja Janosz, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka i Maciej Silski. Poza nimi do grona osób wylansowanych w programie należy Ania Dąbrowska, Tomek Makowiecki, Ewelina Flinta, Paulina Sykut czy Ania Stach.

Myślicie, że program ma jeszcze szansę przyciągnąć widzów przed telewizor tak jak ponad 10 lat temu? W USA wyemitowano przecież 15 edycji! Jak będzie u nas? Czekamy!