Jesienna ramówka TVN: Renata Kaczoruk i Hanna Lis poprowadzą własne programy!

Tego nikt się nie spodziewał! Zwłaszcza, że Hanna Lis podobno nie dogadywała się z producentami... Była dziennikarka TVP nie odpocznie jednak na dłuższym urlopie. Od września poprowadzi swój program. Podobnie jak dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Myślicie, że zostanie mianowana Królową TVN jak jej narzeczony??

Renata Kaczoruk, GA.
Renata Kaczoruk, GA.

Renata Kaczoruk, modelka, która do tej pory była w świecie telewizji „tylko” (albo aż!) dziewczyną Kuby Wojewódzkiego poprowadzi własny program! Modelki 3.0 będzie można oglądać w TVN Style.

Na czym będzie polegać nowe show? Kaczoruk przedstawi życie modelek zza kulis. Wraz ze swoimi gośćmi, którymi będą m.in. Anna Jagodzińska czy Monika Jagaciakkrok po kroku udowodni, że modelki nie mają łatwego życia – wiąże się ono zazwyczaj z nieregularnymi zarobkami, ciągłym życiem na walizkach i sesjami w warunkach przynajmniej ekstremalnych.

Modelka w tej chwili ma 29 lat, a w branży modowej działa od 18 roku życia – zna ją więc od podszewki. Nie chciała dłużej stać w cieniu swojego duuużo starszego faceta?

Hanna Lis, GA.
Hanna Lis, GA.

Drugim „odkryciem” powakacyjnej ramówki TVN jest Hanna Lis. Pomimo spekulacji, iż dziennikarka miałaby się nie dogadywać z producentami zobaczymy ją już we wrześniu. Żona Tomasza Lisa poza tym, że bierze udział w Azja Express (prowadząca: Agnieszka Szulim) poprowadzi też program Bez planu. Również do obejrzenia w TVN Style.

Formuła programu będzie obejmować tematykę gastronomiczną i podróżniczą. „Gwiazda” będzie opowiadać o zakątkach świata, które miała okazję odwiedzić, a także zabierze nas do najlepszych knajp w Polsce, gdzie będzie starała się zdobyć wskazówki od najlepszych kucharzy w kraju.

Kiedyś prowadzących dobierało się do programów. Teraz TVN robi programy dla gwiazd tylko po to, by showbiznes o nich przypadkiem nie zapomniał (lub by zaistniały w blasku godnym swojego narzeczonego). My czekamy na wrzesień! Mamy nadzieję, że kredyt zaufania, który obie panie dostały od producentów wykorzystają i wycisną z niego jak najwięcej!