Ivanka Trump świętuje z mężem 10. rocznicę ślubu!

Niewiele osób dawało szansę tej miłości. A jednak Ivanka Trump i Jared Kushner obchodzili właśnie 10. rocznicę wspólnego bycia razem. Z tej okazji w sieci ukazał się poruszający wpis córki prezydenta USA.

Ivanka Trump świętuje z mężem 10. rocznicę ślubu! Foto. Instagram ivankatrump

Ivanka Trump, wcześniej modelka i właścicielka marki odzieżowej, obecnie najbardziej angażuje się w politykę. Jest jednym z doradców swojego ojca – Donalda Trumpa. Ivanka z powodzeniem karierę zawodową łączy z życiem rodzinnym. Jest żoną dewelopera nieruchomości – Jareda Kushnera, który obecnie pełni funkcję doradcy do spraw umów handlowych i Bliskiego Wschodu. Para poznała się przez wspólnych znajomych i od razu przypadła sobie do gustu. Ich znajomość jednak na jakiś czas rozpadła się, ponieważ chwilowo nie mogli dość do porozumienia z powodu różnic wyznaniowych. Jared Kushner jest praktykującym Żydem, zaś Ivanka należała wtedy do kościoła prezbiteriańskiego. To spotkało się z protestami ze strony rodziny Kushnera. Na szczęście pokonali te przeszkody, Ivanka przeszła na judaizm ortodoksyjny, a ich znajomość przerodziła się w poważny związek, który scementowali węzłem małżeńskim w 2009 roku. Po jakimś czasie na świat przyszła trójka ich dzieci: Arabela Rose (8 lat), Joseph Frederick (6 lat), Theodor James (3 lata).

Para niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji Ivanka opublikowała na Instagramie wzruszający wpis, opatrzony pamiątkowym zdjęciem z sesji ślubnej. Przypomnijmy, że uroczystość weselna odbyła się w obrządku żydowskim, w klubie golfowym w Bedminster, należącym do rodziny Ivanki. W słowach skierowanych do męża podziękowała mu za 10 wspólnych lat, za wszystkie dobre i trudne momenty oraz za niezwykły dar, jakim są ich dzieci. Ponadto oddała mu hołd jako wspaniałemu człowiekowi, mężowi oraz ojcu.

,,Dzisiaj minęła dekada małżeństwa z moim najlepszym przyjacielem i partnerem życiowym: 3652 dni, 3 niesamowite dzieciaki, niezliczone przygody, wzloty, upadki, śmiech, miłość. Wszystko w Tobie jest prawdziwe, miłe, pokorne i odważne. Inspirujesz mnie swoim spokojem, stoickim usposobieniem i niezachwianą hierarchią tego, co jest w życiu najważniejsze. Jesteś oddanym urzędnikiem, niesamowitym ojcem i wiecznym optymistą, który nigdy nie myli trudnego problemu z takim, który jest nierozwiązywalny. Wszystko o mnie jest Tobie odsłonięte i znane. Widzisz mnie i kochasz za to, kim jestem. Mogę być z Tobą bezbronna, ale też silna i zdeterminowana. Kocham Cię i marzę o wieczności razem z Tobą” – napisała Ivanka.

Para z 10. letnim stażem to jak na standardy Hollywoodu niemały sukces. Oby ten świat miał więcej przykładów małżeństwa godnego naśladowania! W końcu prawdziwa miłość przetrzyma wiele życiowych burz, a życie w blasku fleszy, pieniądze oraz sława nie staną jej na przeszkodzie.

Ivanka Trump świętuje z mężem 10. rocznicę ślubu! Foto. Instagram ivankatrump